SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel nr.1 Ecuador

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17302

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Daro Smolarek nie moglby grac dla reprezentacji niemiec tylko jak juz to Holandii

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2006-06-11 11:19:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
Ja ciagle jestem w szoku
Byla taka szansa, doping ponad 30 tys kibicow na stadionie, paru milionow przed telewizorami... nic to nie dalo choc wszyscy wierzyli, ze sie uda. A tu taki zawod...
Bardzo przygnebiajace jest takze to, ze jedyne zagrozenie pod bramka stworzyli rezerwowi-Brozek i Jelen. Z reszta widzieliscie jak Jelen walczyl- w tej akcji co zaliczyl poprzeczke przewrocil sie w polu karnym, mimo to zdazyl dojsc do pilki i oddac strzal na bramke.
Smolarek sie staral, szkoda mi go, ale przeciez praktycznie sam nie byl w stanie nic zrobic.
Szymkowiak porazka
I powiem wam, ze za bardzo nie wierze w dobry wynik z Niemcami i nie nazywajcie mnie zadnym "niedzielnym kibicem", poprostu realnie oceniam szanse. Z taka gra to nawet eskimosow bysmy nie pokonali. Jedyne co moze nam pomoc to cud. Przed Ekwadorem wszyscy stawiali 2-0,3-0, 3-1 dla Polski i jak sie skonczylo wiemy. Wiec po co sie ludzic.

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Ż.E.N.A.D.A nie chcę nic wiecej pisać czekam na kolejną potyczkę z Niemcami i tyle ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Musza grać ludzie którzy będą mieli ogień w oczach.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 391
Druzyna była do ogrania niestety wyszła mentalnośc polskich piłkarzy.
Jedynie wyszkolony w Holandi Smolarek próbowal.Wydaje mi sie ze Polaków przytłacza fakt gry w MŚ dlatego takie słabe mecze...bo Ekwador wcale nie ma leprzych piłkarzy po prostu oni chcieli my nie...Trzymajmy teraz kciuki za nasza reprezentacje w meczu z Niemcami umiejetnosciami indywdualnymi jestesmy za nimi,lecz jako druzyna mozemy cos "wskórac" bo po ostatnim meczu niemcy nas z pewnoscia zlekcewazą

Mozesz mieć włosy mięśnie kase pieniądze sławe...ale bedac nie uczesany tracisz wszytko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Polacy nie zagrali zle , bo taki reperezentuja poziom tylko spalili sie psychicznie, mam nadzieje ze w meczu z niemcami zaprezentuja sie dobrze i wywalcza korzystny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
w moim mniemaniu zabraklo zaangazowania, gdyby im sie chcialo, tak bardzo, jak im sie nie chcialo to moglibysmy byc spokojni o wynik.. powinni od pocatku grac, tacy jak Jelen, ktory staral sie, jak tylko mogl

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2246 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14918
tez uwazam, ze zabraklo zaangazowania,agresji....
a tak w ogole to wszystkiego

"Jedynym miejscem, gdzie sukces pojawia się szybciej niż wysiłek jest słownik"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Jak dla mnie gra nie była zła a zabrakło szczęścia ... tylko i aż szczęścia . Taki Ecuador go miał aż za dużo i wynik taki a nie inny . Poprzeczka , słupek ... to powinny być bramki i byłby chociaż ten remis ehh szkoda gadać . Dobrze że miałem piwka ze sobą ... dosyć szybko się wyluzowałem i zajełem koleżanką hehe

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
idiotów to nie brakuje na tym SFD 23 głosy oddane na pogrom Polski tuż po samymy meczu hehehe ...

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedyś czy Dziś ... ??

Następny temat

Gdzie będziecie oglądać MŚ

WHEY premium