SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel nr.1 Ecuador

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17303

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
szkoda ze ten mecz nie jest juz dzisiaj , doczekac sie nie moge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Ja specjalnie wczoraj siedziałe do późna w nocy by spać jak najdłużej wtedy mniej czekania bedzie

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 456 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7429
mój sąsiad to meczu z Kolumbią telewizor przez okno wywalił, ciekawe co teraz zrobi jakbyśmy przegrali z Ekwadorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
teraz to wyrzuci radio bo telewizora juz nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4474
jesli wygramy mecz z Ekwadorem ustawi to zespol w dobrej pozycji..psychicznie nasi napewno sie podbuduja przed trudnym meczem z niemcami..pierwszy mecz zawsze jest najwazniejszy on wszystko ustawia..dobrze ze nie gramy go z gospodarzem..tak jak bylo 4 lata temu spotkanie z korea bylo kluczowe dla druzyny Engela szkoda ze tylko poszlo to w ta strone co nie powinno..mam nadzieje ze spotkanie z Ekwadorem rowniez bedzie kluczowe tylko tym razem "popchnie" naszych pilkarzy do przodu a nie zdołuje..dlatego trzeba wygrac

Siła bez sprawiedliwości to przemoc..sprawiedliwość bez siły to nieudolność..
Masutatsu Oyama

HALA MADRID!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jutro trzeba pojechac na zaklady jakas monetke postawic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1387
Damixxx, tylko ze Korea byla wtedy gospodarzem. Wszyscy o tym wtedy zapomnieli. A gospodarz zawsze wychodzi z grupy. A z USA wygralismy gladko. Wiadomo ze Polska moze przegrac. Taka jest pilka. Ale na papierze jestesmy murowanym kandydatem do wyjscia z grupy. Tylko niestety potem Anglia czeka i bye :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
wszyscy mówią, że jak Polska wyjdzie z grupy to zagra z Anglią, a może tak nie być.
Polacy mogą wyjść z 1 miejsca a Anglia też z pierwszego i wtedy Polske czeka Szwecja, a Anglie - Niemcy
choć wiadomo, że najbliższe rozwiązania jest Polska z drugiego i Anglia z pierwszego ,ale do końca nic nie wolno powiedzieć. Trzeba wierzyć w Polske.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Anglia tez nie moze byc pewna pierwszego miejsca w grupie Szwedzi sa nieobliczalni moga namieszac na turnieju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4474
ja myśle ze Szwedzi nakopią angolom..a jesli chodzi o to z kim chcialbym zeby Polska grala po wyjsciu z grupy to bez watpienia postawilbym na Trynidad & Tabago czy jak to sie tam pisze

Siła bez sprawiedliwości to przemoc..sprawiedliwość bez siły to nieudolność..
Masutatsu Oyama

HALA MADRID!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedyś czy Dziś ... ??

Następny temat

Gdzie będziecie oglądać MŚ

WHEY premium