SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cel nr.1 Ecuador

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17310

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 177 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5184
Dziwne, bo przed meczem podany skład był optymalny.

Specjalista w dziale doping ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
Ehhh my Polacy mamy to do siebie,ze slepo wierzymy w naszych wybrancow,tylko pozniej rano,budzimy sie z kacem moralnym,bo byle jaka druzyna,ktora wiekszosc meczy rozgrywa na wysokosci na ktorej lataja samoloty ( tu przesadzam) kopie nasze tylki i pokazuje miejsce w szeregu.Mnie jednak bardziej boli to,ze mamy 40 milionow mieszkancow,a nadal od kilkunastu lat,nie mamy porzadnej druzyny.I tutaj moze pomoc tylko zmiana systemu szkolenia i naprawde spora kupa kasy,ktorej nikt u nas nie ma....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Wiesz jak to jest Janas zaskoczył przy wyborze zawodników na mundial teraz też by mógł zaskoczyć ekwadorczyków Ja i tak od początku niebyłem przekonany do Janasa, znaczy od momentu wyboru składu na MŚ

EDIT
No nic jednak to będzie prawda że po pierwszej rundzie Polska spotka się z kibicami na Okęciu hehe

Zmieniony przez - BeeV w dniu 2006-06-10 00:08:19

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mnie najbardziej wkurviają gwjazdorzy pokroju Szimka... grrgrgrgr, padaka jakich mało, jeszcze bezczelnie w wywiady udziela, ze jest w formie, ze w Turcji jest gwiazdą i ze bedzie liderował w reprezentacji, co za łajza...

p.s celowo pisze gwjazdor i szimek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Co zrobić... teraz tylko czekam na jutrzejszy meczyk Anglia-Paragwaj muszę się troszkę uspokioć i ochłonąć bo trochę mnie poniosło dzisiaj no ale taka jest piłka nieobliczalna i to jest tylko piękne, poprostu wygrała lepsza drużyna, oby tylko jutro była niespodzianka w meczu Paragwaju

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 62
Przeciez my mamy cala reprezentacje gwiazd...no trudno...

I szczerze to musze sie teraz mocna puknac w glowe,ze liczelem na wyjscie z grupy i co roku licze na LM z polskim zespolem.Nie mamy kasy,trenerow,zawodnikow...mamy tylko kibicow i mowie tutaj o porzadnej czesci...pozatym brakuje nam umiejetnosci,walecznosci i ambicji.I taka jest qtwa prawda.Spojrzmy na Czechow,oni jakos potrafia,wala nas w noge,hokeja,juz niedlugo przejada nas w siate...i niech nie mydla nam oczu nasze sukcesy w jakis durnych eliminacjach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
SureShot musimy się przyzwyczaić do lania w ważnych turniejach taka jest prawda

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
powinni dostać z 5-0
faworyci buhehehe

"musimy sie przygotować do meczu z reprezentacją Niemiec" BuHEhhehhehEHEh

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Myślę że już jesteśmy przygotowani

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
gdybysmy grali z Brazylia wynik bylby taki:

Polska-Brazylia 0 : error


Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedyś czy Dziś ... ??

Następny temat

Gdzie będziecie oglądać MŚ

WHEY premium