Szacuny
30
Napisanych postów
173
Wiek
39 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
4257
A ja mam takie pytanko otóż kiedyś jak sie grzalem z kolesiem to jak mnie uderzył w dolną szczęke to mnie bolały zawiasy.Po bólu wywnioskowalem ze jakbym jeszcze raz dostal w to samo miejsce to mogla by mi szczęka z zawiasów wylecieć.I jestem ciekaw czy szczęka podwójna mogla by uchronic dolną szczęke w taki sposób żeby sie nie przesuneła do tyłu???pozdro
Szacuny
0
Napisanych postów
83
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1412
Mam pytanie jak bardzo musi trzymać się ochraniacz na zębach?
Tak ,żeby przy zakładaniu czuć jakiś opór czy po prostu ma siedzieć i tyle ? Bo formowałem już z 15 razy i najlepszy efekt jaki uzyskałem to właśnie ,że siedział na zębach, mogłem w nim gadać , ale nie trzymał się jakoś pewnie. Czułem ,że siedzi ale no wiecie
Szacuny
0
Napisanych postów
83
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
1412
normalnie Sog - no nie mam pytań...
Z tego co piszesz ciężko mi cokolwiek stwierdzić, przecież nawet jakby był przyklejony a ktoś nie zacisnął zębów w momencie strzału to może wylecieć albo co gorsza wlecieć hah ^^
(mowa o pojedyncznym of kors)