SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

szczęka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 232
a jak ktoś ma sztuczą szczękę na 3 przednie zby i na 2 dolne to może używać ochraniacza na zęby?? prosze o pomoc

Simon

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1330
pojedynczy przy podwójnym ciężko sie oddycha
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 173 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4257
A ja mam takie pytanko otóż kiedyś jak sie grzalem z kolesiem to jak mnie uderzył w dolną szczęke to mnie bolały zawiasy.Po bólu wywnioskowalem ze jakbym jeszcze raz dostal w to samo miejsce to mogla by mi szczęka z zawiasów wylecieć.I jestem ciekaw czy szczęka podwójna mogla by uchronic dolną szczęke w taki sposób żeby sie nie przesuneła do tyłu???pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 454
raczej nie, dostałem tak mając podwójny ochraniacz i ból był taki sam...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
W podwójnym idzie sie udusić. ghyy hyyyykhhh

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 454
oj tak, walcząc z podwójnym ochraniaczem myślałem bardziej o tym jak się go pozbyć niż o walce:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 73
podwójny odradzam - bolą dziąsła i się poślinić można
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1412
Mam pytanie jak bardzo musi trzymać się ochraniacz na zębach?
Tak ,żeby przy zakładaniu czuć jakiś opór czy po prostu ma siedzieć i tyle ? Bo formowałem już z 15 razy i najlepszy efekt jaki uzyskałem to właśnie ,że siedział na zębach, mogłem w nim gadać , ale nie trzymał się jakoś pewnie. Czułem ,że siedzi ale no wiecie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
Powinien się trzymać tak, żeby nie wyleciał Ci z paszczy przy pierwszym ******lnięciu w pecyn

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1412
normalnie Sog - no nie mam pytań...

Z tego co piszesz ciężko mi cokolwiek stwierdzić, przecież nawet jakby był przyklejony a ktoś nie zacisnął zębów w momencie strzału to może wylecieć albo co gorsza wlecieć hah ^^
(mowa o pojedyncznym of kors)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gra PRIDE FC!!!

Następny temat

capoiera

electro
Polecane artykuły