SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szczęka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
dziękówa Fong'u za porade i juz klikam na "przyznaj SOG'a" znajdujacy sie w prawym dolnym rogu twojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Najlepsiejsze są pojedyńcze na góre (ja osobiście używam Danik** i jest b.dobry) co do dolnych zębów to niema sie oco martwić bo jak zaciskasz zęby to górne wychodzą doprzodu i zasłaniają dolne więc najpierw ktoś musiałby ci te górne wybić co wcale niejest łatwe.Mam kumpla który ma wiele osiągnięć na arenach międzynarodowych i on naprzykład wcale nieużywa szczęki-ale osobiście niepolecam tego typu praktyk

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 591
pytanie pomocnicze :)
A jak dolne ząbki troszke krzywe i jeden z nich nieco na ukos staje. Troche sie boje, ze mógłby mi warge poharatać, czy nie? Faktycznie górne doć dobrze zachodzą na dolne, czyli pojedynczy wystarczy?

Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
mi sie wydaje ze jak bedziesz boksowal z gorna szczena to sobie wary nie poharatasz. chyba ze to bedzie walka jaka w parterze gdzie ktos ci zrobi ucisk na szczene ja tak ostatnio mialem i przy prostych zabkach troche sobie poroscinalem
a dzisiaj boksowalem i dostalem centralny prosty na zeby ale za***iscie szczena zamortyzowala normalnie bylo czuc jak rekawica sie odbija i w sumie zero bolu
jedyne o co sie martwie to o nosek zeby nie zlamac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4435
Mariusz87: dzieki
badenov: Ty sie nie martw o wargi, bardziej troszcz sie o nos bo to latwo skrzywic, a potem ciezko naprostowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
dobrze powiedziane Fong
ja to mam niezlego stracha o nos do tego stopnia ze podczas kazdej akcji nie moge isc na full gdyz boje sie ze dostane.
Pozatym obawiam sie ze jak zlamieto potem bedzie krzywy bo jak to polscy specjalisci źle złożą
gdybym wiedzial ze nos sobie nie zlamie to akcje calkiem inaczej by szly
a moze jest jakis ochraniacz na nos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 960
badenov: nawet walczac w szczece i majac wszystkie zabki proste przy mocniejszym uderzeniu wargi masz poharatane poprostu pekaja i juz!! najlepszy jest pojedynczy, latwiej sie oddycha a pozatym podwojny nie daje nic wiecej gdyz "gorny" zachodzi na dolne zabki (wystaje przed nie) i sa w ten sposob chronione. Uzywam osobiscie szceki RUCANORa. 10peelenow
aha!!
jeszce jedno ktos napisal ze pojedynczy jest o wiele tanszy. Nie bardzo kwestia 5 zl przy najlepszych firmach (everlast etc....)

KIEDY WALCZA DWA TYGRYSY NAWET ZWYCIEZCA JEST MOCNO PORANIONY !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 195
Ja od początku używam podwójnej z ( wystarczającym ) otworem na oddychanie. Nie wiem jakiej firmy ale kosztował mnie 20 zico. Wyparzyłem go przymierzyłem i przyznam, że nie mam problemów z oddychaniem a na sparingi z kumplami chodze spokojny, że moim jakże pięknym ząbkom nic się nie stanie
Fakt, faktem, że nie próbowałem nigdy pojedynczego.
Pozdrawiam.

"Never Ever Give Up"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
siemka pytanko :)
ja otwieram paszcze i szczenka mi z gory spada to tak powinno byc
czy powinna sie trzymac gornych zabkow ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gra PRIDE FC!!!

Następny temat

capoiera

WHEY premium