SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

boląca, "przerośnięta" szczęka

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
cześć,
wczoraj rano, dzień po treningu zapasów, obudziłem się z bólem szczęki. Na początku miałem problem żeby ją w ogóle szerzej otworzyć ale to rozruszałem. O dziwo dzień wcześniej nic nie czułem. Teraz, po prawie dwóch dniach dalej czuję, że po prawej stronie moja szczęka jest jakby za duża, sięga mi aż pod ucho i boli gdy ją dotykam.
Powiedzcie co z tym zrobić żeby szybciej przeszło i czy jest sens iść dzisiaj na trening parteru.

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
Mozesz szczeke maksymalnie otworzyc? Moze Ci zuchwa ze stawu wyskoczyla.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Do ortodonty może idź? W ogóle do lekarza jakiegokolwiek.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
mogę otworzyć, jakby wyskoczyła ze stawu to by chyba latała. Dzisiaj już mnie mniej boli ale dalej jest tak samo duża :/

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2408 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17437
Od treningu zapasów taki problem? Co Ci się dokładnie stało?

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1484 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15444
Do lekarza! Czekając nic nie poprawisz,a tylko sobie zaszkodzisz.A jak pękła? i od tego opuchlizna?Tu się możesz zwrócić o poradę, już po wizycie,po sugestie których lekarz może akurat nie dać.Okłady maści itp.A póki co lekarz! W ogóle to jw kolega zapytał,jak ty to zrobiłeś? Rozumiem że jak dzień wcześniej niczego nie czułeś, to nie masz żadnych podejrzeń

Breaking My relationship with time&space
Z Crohnem da się żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doctor brock radzi leżeć w łóżku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
nie mam pojęcia jak to zrobiłem, ani czemu tego wcześniej nie czułem ale porada dr Brocka podziałała i już prawie przeszło :)

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMA wcześniej boks

Następny temat

WAR MMA 1

WHEY premium