SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

JAK MAM SOBIE ROZPISYWAĆ TRENING. MAM 2 TYPY PORADZCIE KTÓRY JEST LEPRZY

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
BO DLAMNIE OSOBISCIE LEPRZA JEST TAKA ROZPISKA ZE ROZPISUJE SOBIE TYLKO KTÓREGO DNIA (1,2,3) TRENUJE JAKIE MIESNIE NP. BARKI, TRICEPS I TEGO DNIA CWICZE CWICZENIAMI KTORE ZNAM I NA KTORE AKURAT MAM OCHOTE (bez zadnego takiego ze jakies wybieram najlzejsze tylko se robie przynajmniej 4 cwiczenia na barki 1 cw. w 4 seriach i 12 powt. ) CZY TAKA ROZPISKA, ŻE MUSZE JESZCZE SE ROZPISYWAĆ JAKIE DOKŁADNIE ĆWICZENIA MAM ROBIĆ I SIE ICH TRZYMAĆ?




I CZY TAKA ROZPISKA JEST DOBRA?

ĆWICZE CO DRUGI DZIEŃ

1 DZIEN.---KLATKA PIERSIOWA, BICEPS, BRZUCH
2 DZIEN.---BARKI, TRICEPS, PRZEDRAMIONA
3 DZIEN.---PLECY, NOGI, BRZUCH

OPRUCZE TEGO W KAŻDY DZIEŃ CO MAM TRENING NA SIŁOWNI ĆWICZE PO I PRZED SIŁOWINIĄ W DOMU TE MIEŚNIE KTÓRE MAM ĆWICZYĆ NA SIŁOWNI A W DZIEN WOLNY NIE ĆWICZE WCALE

CO DO TEJ MOJEJ ROZPISKI TO PORADZCIE MI CZY MAM DOBRZE DOBRANE CWICZENIA NA JEDEN DZIEN

NP. CZY LEPIEJ W 1 DZIEN. CWICZYC KLATKE Z BICEPSEM I BRZUCHEM CZY LEPIEJ KLATKE CWICZYĆ Z TRICEPSEM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1831
znając ćwiczenia których się trzymałeś możesz łatewo modyfikowąć później swój trening - będziesz wiedział co można zmienić i jaki da to efekt....
polecam dzienniczek

OPRUCZE TEGO W KAŻDY DZIEŃ CO MAM TRENING NA SIŁOWNI ĆWICZE PO I PRZED SIŁOWINIĄ W DOMU TE MIEŚNIE KTÓRE MAM ĆWICZYĆ NA SIŁOWNI

po co? bez sensu....

A W DZIEN WOLNY NIE ĆWICZE WCALE

ok

NP. CZY LEPIEJ W 1 DZIEN. CWICZYC KLATKE Z BICEPSEM I BRZUCHEM CZY LEPIEJ KLATKE CWICZYĆ Z TRICEPSEM

obojętne.... przy klacie angażujesz bardziej triceps, ale to zależy od ciebie co wybierzesz..... ja robie tric z klatą....





Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę iść do piekła ze względu na towarzystwo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9172
rozpisuj sobie wszytsko dokladnie, wtedy masz czarno na bialym co i jak i jest przejrzyscie.

co do planu to proponuje Ci tak:

1 DZIEN.---KLATKA PIERSIOWA, TRICEPS, BRZUCH
2 DZIEN.---PLECY, BICEPS,PRZEDRAMIONA
3 DZIEN.---BARKI,NOGI,BRZUCH

pozdrawiam

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 264 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1831
nogi na poczatek tygodnia....

Chciałbym iść do nieba ze względu na klimat, ale wolę iść do piekła ze względu na towarzystwo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
HEHE OJA A KTORY DZIEN 1, 2 CZY 3 TRZECI TO PIERWSZY DZIEN TYGODNIA DZISIAJ MOZE BYC 1 A ZA JAKIS CZAS 2
NIE NO DOBRA LUZ DZIEKI ZA WYPOWIEDZI 3 NIE WIEM JESZCZE JAK TO BEDZIE ALE CHYBA WSUMIE SE ROZPISZE WSZYSTKO CO MAM ZROBIC
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9172
flajek -dlaczego nogi na poczatek tygodnia? co to za regula???

-------------

pozdrawiam MiF

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Ja też uważam,że przynajmniej w początkowym okresie treningu powinno się robić nogi na początku tygodnia-dlaczego:
1-mamy wtedy najwiecej sił-jestesmy wypoczecie po weekendzie( o ile trzymamy sportowy tryb życia),
2-im później w tygodniu, tym większe zmęczenie i mniejszy zapał do treningu,a nóg szczególnie-i łatwiej podjąc złą decyzję np.odpuszczenia treningu...

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no tylko że ja mam rozpisane na 3 dni ćwicze co drugi dzień i nie raz 3 dzień z nogami jest w poniedziałek a nieraz w środe czy jeszcze inny dzien
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 614 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 9172
dobrze Michail, zgadzam sie, jednak regula to nie jest prawda? tylko propozycja aby ta partie cwiczyc na poczatku by zapobiec zniechecieniu sie do przeprowadzenia tego treningu i jak dam nogi na koniec tygodnia to nic sie nie stanie, w niczym to niezaszkodzi!

-------------

pozdrawiam MiF

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oto moje wymiary ciała - dobre czy złe???

Następny temat

wasze początki- jak zaczynaliscie

electro
Polecane artykuły