Szacuny
0
Napisanych postów
671
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2955
Otóz mam 15 lat. staz 2 meichy powarznego cwiczenia oraz 10 miechów w piwnicy kolegi. Chodzi o to ze jak wyciskam sztange w poziomie na ławce to strsznie bola mnie rece w okolicy bicepsu zauwazyłem równiez zastuj w klacie. Prsze o pomoc.
Pozdro. Za dobra porade rozdaje sogi
"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P
Szacuny
0
Napisanych postów
125
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
5562
moim zdaniem wykonujesz to złą techniką spróbuj stangietkami lub zmniejsz ciężar na sztandzie i wykonuj perfekcyjnie technicznie rozstaw rąk szerszy od barków,
pozdrawiam Daniel
Szacuny
0
Napisanych postów
671
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2955
moja rozpiske robie narazie od 1 miesiaca i za 2 tygodnie zmienie ale niestety bede musiał wyjechac na obuz!1 doracie jakie cwiczenia zacząc robic po powrocie po 2 tygodniach?? We wrzesniu lub w czesniej chche zakupic jakies odrzywki ale nie znam sie kompletnie na tym moze tez pomozecie. Z góry dzieki :D
P.S Wracajac do klaty to wydaje mi sie ze poprawnie robie a bul czuje w bicepsie niz w klace ;/
"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Przy opuszczaniu w dół odginaj łokcie maksymalnie na zewnatrz ( pracuje bardziej klata), przy podnoszeniu nie prostuj rąk na maxa ( zostaw 5% zakresu ruchu) i napisz jaki masz wzrost i jaką długość gryfu ( może masz za wąsko i na łapy idzie ). ! opcja powinna pomóc ( tez tak mialem ). 1. TECHNIKA 2. TECHNIKA i po 3. TECHNIKA
Szacuny
0
Napisanych postów
671
Wiek
35 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2955
Dzieki sprubuje. Moj wzrost to 175 15 lat . Cwicze na siłowni czesto gryfem olimpisjim. Co do lapania to robie tak jak mi trenerka pokazała. Taka sztuczka z palcami :P a pozatym jest zaznaczone gdzie czymac wiec jak mam troche krotsze rece to trzymam 2 cm wczesniej :D
"Wszystko co dobre ale z umiarem !!"
" Co młode, świeze to mądrzejsze " :P