Mam takie pytanie w jakich godzinach najlepiej biegac??
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
najlepiej rano na czczo lub po treningu siłowym
1
http://www.sfd.pl/temat274664/ końcowka redukcji by rike
...
hp178:
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0
Bez komentarza...
Zmieniony przez - Hardworker w dniu 2006-05-12 10:39:47
L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 0
Bez komentarza...
Zmieniony przez - Hardworker w dniu 2006-05-12 10:39:47
...
spokojnie chłopaka dopiero co sie zarejestrował dajmy mu szanse przecież od czgos trza zaczac!!!!!
pozdrow!!!!!!
pozdrow!!!!!!
http://www.sfd.pl/temat274664/ końcowka redukcji by rike
...
o 6 rano na czczo moze biegac spokojnie orgsnizm szybciej zacznie spalac tłuszcz gdyż organizm bedzie miałmało zapasów energii
http://www.sfd.pl/temat274664/ końcowka redukcji by rike
...
a skad mamy niby wiedziec o jakiej godzinie bedzie dobrze? przeciez nie wiemy co i kiedy robisz? jak sniadanie jeszcze o 4, a o 6 juz drugi posilek to o 6 bedzie zapozno. wiem ze jestes nowy itp itd ale jakos sprecyzowac pytanie chyba trzeba. na poczatku myslalem ze chodzi ci o odpowiedzi typu przed sniadaniem, po treningu itp ale jak pytasz o godzien to jakos dziwne mi sie to wydaje
no ale tak jak poprzednicy, raczej przed sniadaniem
no ale tak jak poprzednicy, raczej przed sniadaniem
...
np idzieswz biegac o 6 rano biegasz 30-40 min potem odczekaj jakies conajmnie pól godziny i wrzuc porzadne sniadanko
http://www.sfd.pl/temat274664/ końcowka redukcji by rike
...
Powinno byc zadane najpierw pytanie: chcesz biegac bo lubisz, chcesz trenowac formę, czy moze przepalac tluszczyk?
"Keep your friends close, but your enemies closer"
Zapraszam na forum dot. serialu Jericho www.jericho.fora.pl
...
Ja się czepię celu jaki chcesz osiągnąć bo sa dwi drogi:
- bieganie by spalić tłuszcz - no to ewidentnie pred śniadaniem na czczo, ale dobrze i po treningu możesz bez posiłku miedzy treningiem a bieganiem - pamiętaj tylko by nie przesadzić ze zbyt długim czasm biegania bo moze ci szybko ochota nabieganie minąć jak i mięśnie możesz spalić,
- bieganie dla efeków - inaczej wyników - biegasz po to by polepszyć swoje czasy na danym dystansi - tu już potrzeba osobnych sesji treningowych tak jakdla biegaczy - wana jest także odpowiednia dieta i posiłki przedtreningowe - takie coś to albo przed południem albo po południu.
Reasumując widze, że jesteś nowy (ja też od dawnoa na forum nie jestem), ale na przyszłosć pisz jak najwiecej o sobie przy każdym pytanku - wtedy użo więcej możemy Ci powiedzieć co masz robić.
- bieganie by spalić tłuszcz - no to ewidentnie pred śniadaniem na czczo, ale dobrze i po treningu możesz bez posiłku miedzy treningiem a bieganiem - pamiętaj tylko by nie przesadzić ze zbyt długim czasm biegania bo moze ci szybko ochota nabieganie minąć jak i mięśnie możesz spalić,
- bieganie dla efeków - inaczej wyników - biegasz po to by polepszyć swoje czasy na danym dystansi - tu już potrzeba osobnych sesji treningowych tak jakdla biegaczy - wana jest także odpowiednia dieta i posiłki przedtreningowe - takie coś to albo przed południem albo po południu.
Reasumując widze, że jesteś nowy (ja też od dawnoa na forum nie jestem), ale na przyszłosć pisz jak najwiecej o sobie przy każdym pytanku - wtedy użo więcej możemy Ci powiedzieć co masz robić.
Kłade kawe na ławe,
nacisk na technikę,
wrogów na łopatki
i ch*j na krytykę...
...
Połowa udzieliła odpowiedzi nie wiedząć jaki ma być cel biegania... LoL
. Dwaj przedmówcy jedynie zapytali o cel. kobrys dał dobrą odpowiedź jednak przy punkcie "bieganie by spalić tłuszcz", ja bym jednak coś rano zjadł np. ser biały albo wypił białko WPC lub dużo droższą L-glutaminę. Już kilka osób się ze mną sprzeczało co do jedzenia przed bieganiem to proszę nie poruszać tego tematu i tu i wziąść moją wypowiedź jako sugestie
.
. Dwaj przedmówcy jedynie zapytali o cel. kobrys dał dobrą odpowiedź jednak przy punkcie "bieganie by spalić tłuszcz", ja bym jednak coś rano zjadł np. ser biały albo wypił białko WPC lub dużo droższą L-glutaminę. Już kilka osób się ze mną sprzeczało co do jedzenia przed bieganiem to proszę nie poruszać tego tematu i tu i wziąść moją wypowiedź jako sugestie
.Silne nogi i plecy to podstawa ;) http://www.sfd.pl/temat259657/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz