Szacuny
6
Napisanych postów
171
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
10602
oto skład na 1 ampułke:
10%-owy roztwór z guarany - 2000mg.
fryktoza - 1000mg.
tauryna - 250mg.
magnez - 50mg.
wit.C - 40mg.
wit.B5 - 6mg.
wit.B6 - 2mg.
wit.B1 - 800mcg.
Napiszcie ile w tym jest CZYSTEJ KOFEINY
z gory dzieki za pomoc
Szacuny
42
Napisanych postów
6988
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
52689
to ty mnie nie zrozumiales
musisz wyjsc z pojecia "10% towy roztwor guarany 2000mg"
czy to jest 200mg guarany + 1,8g wody ?
jesli tak to mowie - ok 40mg kofeiny
Szacuny
6
Napisanych postów
171
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
10602
Jezeli masz racje to jest ze mna cos dziwnego Bo np. Speed 8 w ktorym jest 120mg kofeiny + neurotransmitery (DMAE, GABA)
i substancje odżywcze mózgu (DLPA, ALC) mniej mnie pobudza niz wlasnie ta guarana o ktorej pisalem