SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wywiad z Wanderleiem. Nowości!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4950

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18326
Wypowiedz Wanda w Gracie Mag i kometarz tegoż magazynu:
"Mój kontrakt z Pride wygasł, i troche niewygodnie mi to mowic, jestem bezrobotny (smieje sie). Dostałem nawet propozycję od Amerykańskiej organizacji która chce zrobic konkurencję UFC. Rozmawiali nawet z szefem (Rudimar Fedrigo) i zaoferowali dobre pieniądze, 500 tysiecy dolarów, jak również sume zalezaca od Pay per view. Ale to jeszcze nie jest to czego chcę" powiedział gwiazdor Chute Boxe, który nie gwarantuje że pewnego dnia zmieni organizację z japońskiej na amerykańską. Poza byciem zdenerwowanym na Pride z powodu nie przyjęcia finansowej propozycji, Wand wykorzystuje czas aby zająć się rodziną. Niektórych rzeczy nie można kupić."

tłumaczenie: moje

zaczerpnięto z sherdog.net

Jak widać Wanderleiowi zaczynają brzydnąć skosy i chciałby czegoś nowego. Mysle jednak ze jeszcze dlugo powalczy w Pride ale zapewne kiedys zmieni organizację na lepiej płacącą. Należy mu się troche odpoczynku. OWGP i tak jest beznadziejnie rozpisane, bez kilku najlepszych zawodników, tak wiec Wandowi raczej nie zależy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Ciekawe. SOG duchowy (inny nie wejdzie). Raczej w OWGP Wanda nie zobaczymy.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20005
Mój wszedł...
Jak na razie od nikogo nie dostanie tyle kasy co od Pride
Chyba, że jakaś mniejsza organizacja zaszaleje

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Dzieki za tlumaczneiel.
jestem trochę pijany anele nie sznkdzoi.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 15594 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91830
lohohoho na***awszy sie ??
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Nie, kskądze.

Idę spać już bez jaj. Obiecuję i obiecuj,e ale seiro czas na mnei.R-)
:-*

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2006-05-01 01:56:39

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6759
heh nie dziwie sie wandowi ...

saib ladnie to tak na sluzbie ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19141
Serafin - SOG duchowy bo inaczej niemoge CI dać (niestety). Myśle że Wand wie co dla niego dobre , myśle że Wand jeszcze przez pare sezonów powalczy w Pride, a potem to już czas pokaże

Saib -

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Teraż już wiem, że nieładnie.
Łeb mnie nap*****la okrutnie...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2103
Sog oczywiście dobry materiał

^^^

...
Napisał(a)
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17160
Po dłuższym przemyśleniu dochodze do "roboczych" wniosków, że Wand przegiął w negocjacjach, a teraz robi dobrą minę do złej gry. Może też dlatego tak chvjowa obsada OWGP, że skosy chcą pokazać, że nie ugną się presji finansowej? Prawda jest taka, że Pride to najbardziej prestiżowa formuła i na występach powinno zależeć zarówno jesdnej, jak i drugiej stronie. Wydaje się jednak, że obie strony o tym zapominają - DSE wystawiając "trzecie garnitury" obniża swoją renomę, a zawodnicy jak Wand idą w "odstawkę", bo ważniejsza jest kasa niż starty w turniejach... Smutne to, ale nie widzę innego wytłumaczenia.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hunt vs Koshaka Kolejna para Gp

Następny temat

Nowa para GP

electro
Polecane artykuły