SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Wanderleiem. Nowości!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5258
A mi sie wydaje ze Wand tylko wode leje...i wcale niechce zmienic organizacji,a takimi wywiadami chce wymusic na pride wieksza kase. Pride zdaje sobie z tego sprawe i się tez wode leje ze niby niepotrzebny im Silva... ciekawe jak to sie skończy, pewnie dojdzie do jakiegos kompromisu wkoncu ale i tak Silva na tym skorzysta...

*ZABIJAĆ ABY ŻYĆ*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 857 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13927
no tak... kasa kasa kasa :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Z Japończykami rozmawia się bardzo trudno. Niektóre tricki nie działają z nimi. Oni potrafią się po prostu obrazić. Możliwe, że właśnie do tego doszło.
Ale to tylko spekulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
"Łeb mnie nap*****la okrutnie..." .........oj ja dzisiaj też ledwo ledwo...ehhh...

co do Wanda...hmm jest gwiazdą, ma prawo wymagać, trzepią na nim taką kasę że mogliby mu zapłacić porządnie, ale widocznie skosy nie tylko obrażalskie ale i oszczędne...niee wieem

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Kurde ja teza nie moge odbić Sogów niestety. Wyslalem SMSa zeby przedluzyc abona i mi juz 3 dzien nie przyszla odpowiedz!Do jest w****iające bo w Bok SFD to olali a ja nie placilem im haraczu ani jałmużny.

Saib troche zaszalałeś: widac po twoim piśmie.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2006-05-01 21:39:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Cóż dziwię się, że narzeka na kasę skoro z pewnością ma jej dużo: gaże zawodnicze, sponsorzy. Szkoda, że nie bierze udziału, bo powinnien. Ten turniej mija się z celem - kilku topowych zawodników, niemało 2-3 ligowych cieniasów jak Nishijima Bokser czy Kohsaka Oldboy, brak kluczowych zawodników jak Sergey, Fedor, Rua a teraz jeszcze Wand. Zamiast ludzi z CB czemu nie wstawią z BTT: Arony czy Rogerio Nogueirę? Sam turniej jako ciekawostka się sprawdza, ale tak naprawdę niewiele będzie znaczył pas mistrza tego GP a na pewno nie wyznaczy najlepszego.
Najbardziej chciałbym żeby wygrał go CC - niedługo kończy karierę, jeżeli nie to mistrzostwo to będzie jego koniec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Pride potwierdziło występ Fedora od drógiej rundy. Ktos zamiescil na sherdogu na forum wywiad z Sakakibarą kóry o tym mówił. Czuje ze jednak moze byc ciekawie. Walka Cro Copa z Minotauro po czym Rewanz Cro Copa z Fedorem w finale to idealny jak dla mnie scenariusz tego GP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Tylko zeby skosy jeszcze nie poukladaly walk tak zeby w finale byl jakis maly zolty... bo i tak moze sie zdarzyc:-/.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11093
"jakis maly zolty" ......

p.k.u.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
No i za***iście, że Fedor będzie chociaż niepogrążyli się tak bardzo

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hunt vs Koshaka Kolejna para Gp

Następny temat

Nowa para GP

WHEY premium