Witam
MaM pytanie w jak najszybciej moge spalić podskórny tłuszcz na brzuchu bo mam kaloryfer ale tylko jak napne. Są na to jakies specjalne ćwiczenia ?? Myślałem zeby sobie brzuch obłożyć folią podczas ćwiczen dobre???
MaM pytanie w jak najszybciej moge spalić podskórny tłuszcz na brzuchu bo mam kaloryfer ale tylko jak napne. Są na to jakies specjalne ćwiczenia ?? Myślałem zeby sobie brzuch obłożyć folią podczas ćwiczen dobre???
<<<<<<><><><><><><><><><><><><><>>>>>>
Krzysztof Piekarz

