SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna z MLO czy z Inkosport?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hej pomuszcie mi ktorą kreatyne kupić Mlo czy inkosport?
nigdzie niemoge dostać kreatyny z sports one i mulitpowera.

kreatyna z inkosportu jest dobra ?

napiszcie.
[email protected]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1495
JA TAM BRALEM TA Z INKOSPOR I BELEM ZADOWOLONY,A POZATYM GDZIES WIDZIALEM PROMOCJE : zos kolo 109zl za 500g .
www.rsport.pl chyba warto

ROCES

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15112
Pewnie jest lepsza od mlo. Wejdź na stronę dso, tam znajdziesz to co cię interesuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 870 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10356
Ja zawsze uwazalem ze kreatyna inko sport jest lepsza gdyz jest przesypywana w niemczech dlatego miedzy innymi jest bardziej czysta. uzywalem ja pare razy i powiem ze bije na łeb inne kreatyny :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5524
A na jakiej podstawie sadzisz ze Niemcy przesypuja lepiej niz Amerykanie ?

wietom

wietom

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Osobiscie uwazam że są podobne, a może nawet pochodzą z tej samej fabryki (ale tego nie wiem). Wybierz tą którą możesz taniej kupić.
Natomiast kreatyna niemiecka ma rzeczywiście większą renomę niż amerykańska ale ma ją też w swojej ofercie wiele firm z USA (być może MLO też)

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5524
Rzeczywiscie MLO stosuje kreatyne niemiecka, chociaz nie zawsze, Podobno amerykanska tez jest rownie dobra. Jesli jednak na rynku pojawia sie kreatyna o wyjatkowo niskiej cenie to moze swiadczyc tylko o tym ze:
- nie jest to kreatyna
- jest to kreatyna chinskiej produkcji (ktora i tak kosztuje o wiele wiecej niz jest warta (czyli nic)
- kilka dni wczesniej okradziono jakis sklep lub hurtownie
Pamietam ktos kiedys oferowal kreatyne w cenie okolo 100 zl za 1 kg... Okazja .... aby wydac pieniadze

wietom

wietom

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6210
Incospor jest bardzo dobra stosowalem i efekty switnie o niebo lepsze niz po olimpie itp.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5524
Chyba kazda kreatyna ktorej cena jest wyzsza od 100 zl za 0,5 kg pochodzi z tego samego dobrego zrodla. Wszystkie szanujace sie firmy raczej ponizej tej ceny nic nie oferuja wiec wniosek z tego ze Inkospor tez jest jedna z lepszych

wietom

wietom

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 858 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 6210
Wietom przykro mi ze Cie zasmuce ale te ceny creatyn w naszym kraju wynikaja z jakis chorych cel i podatkow ja za Incospor 500g place w czeskim cieszynie okolo 80 pln.

marcopolo

marcopolo

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 335 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5524
marcopolo - nie dodalem, czwartej opcji - Czeskiego Cieszyna.
Uwzgledniajac nasze chore cla i podatki oraz wyjatkowo niska marze sklepu w cieszynie to tam kreatyna moze byc tania. Zaden sklep nie ma przeciez takich obrotow jak ten w Cieszynie. (dla nich nawet 1% marzy - to duze pieniadze) Zaopatruje on przeciez caly czeski Cieszyn i .... polowe Polski

wietom

wietom

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Wietom, dobrze wiesz że na cenę zarówno kreatyny jak i innych odżywek ma wpływ tak wiele czynników, że stwierdzenie że kreatyna powyzej 100 zł jest dobra a poniżej to już nie bardzo, to duze uproszczenie. Multipower u nas kosztuje 160 zł a w Cieszynie 90 zł. I na pewno nie maja 1% marży, bo przy zakupie za 50 000 koron (5 000 PLN) daja 20% rabatu. Wiem cos o tym. Natomiast ceny kreatyny i np. glutaminy na świecie są coraz niższe tylko niektórzy polscy importerzy tego nie dostrzegają (a cła i opłaty to inna sprawa). Na FIBO dobrą, markową kreatynę mozna kupic za śmieszne pieniądze. A np glutamina Prolaba u nas kosztuje ok. 300 zł za 1kg a Maku kiedyś pisał że na zawodach w USA sprzedawano ją po 30$ (120 zł). Na tych samych zawodach kupował bodajże izolaty serwatki Twinlaba (jedna z najdroższych firm) po 8$ za 2 lbs (907g). Tak więc wyższa cena niekoniecznie musi się wiązać z lepszą jakością.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SONBATY KREATYNA TRECa

Następny temat

CO Z THERMA

electro
Polecane artykuły