SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak dawkować pomożcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11393
Witam
Właśnie zaczynam swój pierwszy cykl: Creatine micronized 200 mesh 400G + DEXTROZA 500g TRECA. + MAX CARB - 1000g - TREC.
1) Jak dawkować?
2) Czy dokupić coś jeszcze? np. tauryne,zma,omega3?

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62767
różnie możesz dawkowac

ja bym brał tak

dni treningowe
5g kreatyny na czczo + ~30g dextrozy

5g kreatyny odrazu po treningu + carbo (daj ~0.5g/kg mozesz wiecej)

dni NT
5g kreatyny na czczo + ~30g dextrozy

omege3 mozesz kupic :) + zma jak chcesz to tez mozesz <-- poprawia regeneracje

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 100770
Creatine micronized 200 mesh 400G + DEXTROZA 500g
to jest jak sie nie myle ta kreatyna z tauryna.. wiec jedna porcja = 6,5 g

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11393
czy zma w moim wieku (16) lat nie zaszkodzi?

:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16417
nie zaszkodzi mozesz kupic apteczne taniej cie wyniesie sklad aptecznego zma jest zincas forte filomag b6

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpandy

Następny temat

Pytanie do ekspertów z angielskiego :)

electro
Polecane artykuły