SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkowac ?????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7456
Mam do was jedno pytanie. Właśnie sobie kupiłem kreatyne Megabol Total Creatine 250g
i zabardzo niewiem jak ją dawkować bo to jest mój pierwszy cykl. Na samym początku chciałem przysrac tak.
W dni bez treningu 5 gr rano na pusty bambol no i oczywiscie okolo 50gr. glukozy
a w dni treningowe 5 gr przed treningiem ale teraz niewiem czy brac razem z glukoza czy tylko po treningu brac kreatyne z glukoza.

I podczas takiego dawkowania
kreatyna starczylła by mi na jakies 4 tyg. Czy lepiej zmniejszyc dawke o polowe i rozłożyć sobie to na dwa cykle po 3tyg. (oczywiście z przerwa pomiedzy)

Z gory thx za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36062
cykl powinien trwać... 6-7tygodni.... zatem musisz dokupić.....jeżeli starcza na mniej...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3695 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35058
W beztreningowy rano na czczo 3 gr + 50 glukozy oraz w porze treningu analogicznie.

W treningowy rano na czczo 3gr + 50 gr glukozy i po treningu 3gr + 70 gr glukozy.

Problem z odżywkami...co, jak, kiedy, gdzie>>>GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7456
Dzieki za szybka odpowiedz. sogi juz polecialy hosse przekonales mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1130
Na 7.5 tyg powinno Ci wystarczyć. wg mich wyliczen z dawkowaniem Hossego. Pochwal sie jakie bedziesz miał efekty.

Pozdro.

Wąski

Wąski

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Therma bez Efedryny

Następny temat

CREATINE i HMB

sosy