SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkowac Gain Fasta ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1177
jak najlepiej dawkowac gain fasta ? mam 4,5 kg , musze teraz przybrac na masie bo treningi w klubie rozpoczynaja mi sie pod koniec stycznia i potem nie bedzie mi tak latwo , narazie mam dietke i trenuje na silce , wszystko jest w profilu napisane ...

Kill Or Be Killed ... , Sk8boarding Is Not A Crime !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Gain fast bierz jako uzupelnienie diety! Mozesz go brac np miedzy posilkami, po treningu. Jezeli nie mozesz zjesc normalnego posilku to rowiez mozesz zastapic go gain fastem.

Veron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Dni treingowe:
50gr między pierwszym a drugim śniadaniem,70 gram ok. 30 min po treingu.Jeżeli masz szybką przemiane materii możesz jeszcze wziąść na noc ok.30-40gr.
Dni nietreningowe:
50gr między pierwszym a drugim śniadaniem i tak j/w jeżeli masz szybką przemiane materii możesz jeszcze wziąść na noc ok.30-40gr

Ale tak jest tylko z "założenia" wszystko zależy od tego jaką masz diete.

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1177
a jak bym np wzial miedzy pierwszym a drugim 100 g (ok 2 miarki) , potem po treningu rowniez 100 ? , mam szybka przemiane materi , z dieta mi waga powoli sie zwieksza , ale naprawde musze jadla wielkie ilosci wzucac ... , thnx za odp

Kill Or Be Killed ... , Sk8boarding Is Not A Crime !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Jak masz szybka przemiane to jeszcze bierz na noc
i zawsze pij z mlekiem
mozesz jeszcze dodac 1 porce miedzy innym posiłekiem ale 100gr nie ma sensu
przedewszystkim dieta,gainer to tylko "wpomaganie"

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2003-12-19 14:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1177
czyli miedzy pierszym a drugim 50gr , po treningu 70 i na noc 40 , bedzie ok ? zawsze pije z mlekiem ...

Kill Or Be Killed ... , Sk8boarding Is Not A Crime !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
TAK
bedzie ok

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1177
thnx , masz sogacza

Kill Or Be Killed ... , Sk8boarding Is Not A Crime !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WPI vs WPC

Następny temat

Czy moge?

WHEY premium