SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaki Cykl ? prosze o pomoc :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 303 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6913
Chciałbym się spytać o suplementacje mam właśnie 300 zł i zamierzam kupić jakieś odzywki i suplementy mój cel to powiększenie masy mięśniowej aktualnie mam gainera z vitalmaxa 2, baca, i miałem kreatyne z olimpa mono gainer i baca tez już mi się koncza . Co kupic teraz ?
Diete mam a starz treningowy czwarty rok

Już za chwileczkę już za momencik Piątek z Pankracym zacznie się kręcić

http://www.sfd.pl/temat256311/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13826
zostaw bcaa na redukcje.
gainerem uzupelnaisz diete.
a kupic mozesz:
2x cp
2x nitro II
itp.
do tego witaminy, omega3, zma...

thats all.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11175
ja b ybmbrał 2 razy cp do tego białko carbo jakies witaminy itp

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 303 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6913
Link z moimi zdjeciami
https://www.sfd.pl/temat256311/ 

Już za chwileczkę już za momencik Piątek z Pankracym zacznie się kręcić

http://www.sfd.pl/temat256311/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 303 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6913
Który Gainer:
Gain Bolic
Gainer MCT
Whey Gainer 4000
Lepiej kupic Nitro czy Cell Pump ?

Już za chwileczkę już za momencik Piątek z Pankracym zacznie się kręcić

http://www.sfd.pl/temat256311/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 303 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6913
Gainer czy lepiej bialko ?
a ktore jest dobre ?
i w miare tanie ? :)
cell pump 2 puszki po 500g ?

Już za chwileczkę już za momencik Piątek z Pankracym zacznie się kręcić

http://www.sfd.pl/temat256311/ 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 2685 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 96609
To Ty powinieneś wiedzieć czy potrzebujesz gainera czy białka, skąd my mamy to wiedzieć. Z tych gainerów co wymieniłeś najlepszy jest SWG 4000, teoretycznie nitro II jest lepsze od CP ale różnica w cenia jest spora, także jak masz kasę bierz nitro II. CP na cykl wystarczą dwa małe 450g.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22018
j/w

IMO najlepiej kupić białko i carbo oddzielnie - bardziej praktyczne ale też koszta są większe - moje 2 grosze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdy nie mozna na czczo?

Następny temat

194cm 100kg ... co brać żeby wyrzeźbić??

electro
Polecane artykuły