Chciałbym się spytać o suplementacje mam właśnie 300 zł i zamierzam kupić jakieś odzywki i suplementy mój cel to powiększenie masy mięśniowej aktualnie mam gainera z vitalmaxa 2, baca, i miałem kreatyne z olimpa mono gainer i baca tez już mi się koncza . Co kupic teraz ?
Diete mam a starz treningowy czwarty rok
Diete mam a starz treningowy czwarty rok
Już za chwileczkę już za momencik Piątek z Pankracym zacznie się kręcić
http://www.sfd.pl/temat256311/
Krzysztof Piekarz
