Szacuny
0
Napisanych postów
37
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
437
Mam pytanko, co się stanie jak nie bede robił przerw w cyklu kreatyny z HMB?? Jestem już na 7 tyg i chce ciągnąc dalej a najlepij nie w skończoność(są fajne efekty). Łykam kreatyne Olimpu Mega Capsy i takie samo HMB (dawa dzienna to 5 kapsów rano i po treningu tego i tego. Czy moge a jak nie to ile na tym pociągnę z przyrostami. Acha pijam 5l wody codziennie.
Szacuny
0
Napisanych postów
37
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
437
czyli moge bez obaw brać ile chce. spox. acha jeszcze jedno pytanko jak brać:cell pump i megaa cpasy bo dokupiłem sobie cell pumpa, czy najpierw zurzayć megacapsy monohydratu olipmu zcy juz jechać na cell pumpie a jak mi się skończy ten pump to dopieru brać mono??jak lepiej??