SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak długo zdołam??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 437
Mam pytanko, co się stanie jak nie bede robił przerw w cyklu kreatyny z HMB?? Jestem już na 7 tyg i chce ciągnąc dalej a najlepij nie w skończoność(są fajne efekty). Łykam kreatyne Olimpu Mega Capsy i takie samo HMB (dawa dzienna to 5 kapsów rano i po treningu tego i tego. Czy moge a jak nie to ile na tym pociągnę z przyrostami. Acha pijam 5l wody codziennie.

...same góry i doliny na morzu mięśni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7560
nie mam wyników badań na temat stałej suplementacji .. ale u mnie tolerancja wzrasta więc polecam to co opisałem Ci powyżej

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22233
Kreatyne bierz tak długo jak beda efekty (srednio 8-10 tygodni)
HMB jesli masz hajs bierz caly czas !

Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 437
ale co mi będzie i jakieś uboczne bedą jak bede brał np cały rok??

...same góry i doliny na morzu mięśni...

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
możesz stale
w dawce 0,03g/kg masy ciała
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3127
j.w
chociaz regeneracja po cyklu tez jest bardzo wazna, polecam cyklicznosc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 437
czyli moge bez obaw brać ile chce. spox. acha jeszcze jedno pytanko jak brać:cell pump i megaa cpasy bo dokupiłem sobie cell pumpa, czy najpierw zurzayć megacapsy monohydratu olipmu zcy juz jechać na cell pumpie a jak mi się skończy ten pump to dopieru brać mono??jak lepiej??

...same góry i doliny na morzu mięśni...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
nie no 0,3g to dla mnie nie ma sensu
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
wez walnij pozadny cykl mono+cp a nie bedziesz sie bawił...
rozpisac???
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
do mnie ta mowa?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 3421 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 30614
nie no do autora przeciez jaki to ma zwiazek z toba???
pytał sie o cp i mono no wyraziłem swoja opinie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

alkohol a HMB

Następny temat

jak bardziej wydajniej

electro
Polecane artykuły