Ziemniaki maja wysoki ig, jak juz chcesz je jesc to w posilku po treningu.
Moderator działu Odżywianie
Ilość wyświetleń tematu: 5675
Moderator działu Odżywianie
Kupilem własnie sobie ryz paraboliczny i bede wcinal obiadek. Za jakies 2 godzinki napisze posta bo chyba bede miał znowu ze 2-3 pytania odnoscnie jedzonka.
Stal Rzeszów DMP 2006 :) SOG-i mile widziane 
Jak wróce to cos skrobne bo mam pare pytan ,a teraz juz nie zdaze.Stal Rzeszów DMP 2006 :) SOG-i mile widziane 
Jak sie sprawa ma z solą? Nieprzecze ,ze jesli jem ogórka lub pomidora to lubie go sobie posolic i ogolnie lubie słone potrway i tak sie zastanawiam czy to jest wporzadku.
).
Stal Rzeszów DMP 2006 :) SOG-i mile widziane 
Stal Rzeszów DMP 2006 :) SOG-i mile widziane 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły