Szacuny
12
Napisanych postów
691
Wiek
39 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
23619
Witam.Chciałem się zapytać jaki powinien być prawidłowy poziom tkanki tłuszczowej w organiżmie kobiety a jaki u męzczyzny a jaki na rzeżbie u tych 2 grup.Nie wiedziałem w jakim dziale zadać te pytania za co z gółry przepraszam .
Szacuny
40
Napisanych postów
2090
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
20230
ogolnie tak sie przyjmuje ze taki jest najkorzystniejszy ale mi sie wydaje ze najkorzystniejszy jest taki do jakiego organizm dazy, dla jednego to bedzie 19 % dla innego 11%,wtedy ma sie najlepszy wydolnosc, sprawnosc itd ale przedział od 10 - 20 % jest najlepszy - dla mezczyzn