, a konkretnie chodzi mi o to zeby stworzyc nowy dzial poswiecony koszykowce. Jest dzial pilka nozna to dlaczego by mialo nie byc koszykowki? Napewno na forum jet wielu pasjonatow tego sportu wiec dlaczego byc nie?
Co o tym myslicie?http://www.pajacyk.pl - Kliknij.
www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!
Krzysztof Piekarz
ale wydaje mi sie ze to sie nei przyjmie:/
.
. Lepiej powiedz ze Ci sie podoba pomysl stworzenia nowego dzialu 