hmmm.. mam pewien problem:/ otoz mam dosyc plaski brzuch ale to rano...:/ nie ma na nim zbyt wiele tluszczyku hmm jakis 1cm ale wystarczy ze cos zjem a brzuch od razu robi sie "napompowany" :( co mama robic czy moze ktos mi doradzic...:( bylabym wdzieczna..:( hmm kazdego dnia robie cwiczenia na miesnie brzucha ale to tez nie daje wiekszego rezultatu...
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Byc moze nie umiesz jeść
tzn jedzac połykasz też powietrze...
sproboj np espumisan 2-4 tabletki po posiłku
tzn jedzac połykasz też powietrze...
sproboj np espumisan 2-4 tabletki po posiłku
...
ja na ladowaniu pzred posilkami pije ocet jablkowy z cytrynka i woda (2lyzeczki+2+woda) wlasnie min w celu zeby mi brzucha nie wywalalo
Pozdr.
Pozdr.
:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
DIETA DO OCENY (197cm wzrostu)!! Oceniajcie!!!
Następny temat
Krzysztof Piekarz

