Witam. Po krótce opowiem o co chodzi. Jestem za***istym grubasem wiec postanowiłem jakiś czas temu coś z tym zrobić. Od jakiegoś czasu stosuje diete rozpisaną podemnie, jest ok. Do tego 4 razy w tygodniu rowerek, narazie 45min. Ale postanowiłem żeby mi mięsnie jakies urosły bo 4 razy w tygodniu lece też trening kulturystyczny. No i kupiłem sobie g-forca (BCAA z l-glutaminą) i nie wiem w jakiej postaci mam to przyjmować. W środku opakowania jest miarka no i ładnie. Tylko na opadkowaniu jest napisane że nie zalecają tego rozpuszczać tylko popijać wodą lub sokiem. No to co? Mam to do ryja wsypac, połknąć i zapić? Może dla was to śmieszne pytanie, ale ja dopiero wkraczam w ten świat:) Narazie wrzucam to do shakera, zalewam woda i mocną trzęse kilkanaście sekund:)
aha, i czy znacie jakieś preparaty o takim samym działaniu ale tańsze?
Bo powoli nie wyrabiam finansowo, jak dochodzi jeszcze siłka i inne wydatki. Np. bardzo źle bedzie jak bede brał samo BCAA, bez glutaminy?
Pozdro
Alek
aha, i czy znacie jakieś preparaty o takim samym działaniu ale tańsze?
Bo powoli nie wyrabiam finansowo, jak dochodzi jeszcze siłka i inne wydatki. Np. bardzo źle bedzie jak bede brał samo BCAA, bez glutaminy?
Pozdro
Alek
Krzysztof Piekarz
90 kg będzie okej czy jeszcze więcej zjechać?