Witam!
chciałbym sie poradzić jakiegoś specjalisty odnoścnie układania treningu.sprawa wygląda tak:
Wcześniej ćwiczyłem 3x w tygodniu:
1 dzień- klata
2 dzień- barki, plecy
3 dzień- ręce
teraz sytuacja wygląda troche inaczej, bo ćwicze w domu (wcześniej w szkole) i moge ćwiczyć ile chcem i kiedy chcem. i teraz prośba. czy mógłby mi ktoś poradzić jakiś trening, tak na 3-4 dni w tygodniu, na mase (siła mnie mało interesi bardziej mi chodzi o wygląd), od pasa w góre (na nogi już nie ćwicze. starczy mi). dodam jeszcze że mam na stanie 6kg Super Mass Gaina Hi-Teca i jeszcze będe kupował na dniach HMB, Amino Anabol PQ i Createston też wszystko Hi-teca. więc czy mógłby mi ktoś polecić, a najlepiej ułożyć odpowiedni trening? np słyszałem że na klate dobry jest trening niemiecki czy jakoś tak. no nie znam sie tak fachowo na tym. mógłby mi ktoś pomóc? PLIZ!
chciałbym sie poradzić jakiegoś specjalisty odnoścnie układania treningu.sprawa wygląda tak:
Wcześniej ćwiczyłem 3x w tygodniu:
1 dzień- klata
2 dzień- barki, plecy
3 dzień- ręce
teraz sytuacja wygląda troche inaczej, bo ćwicze w domu (wcześniej w szkole) i moge ćwiczyć ile chcem i kiedy chcem. i teraz prośba. czy mógłby mi ktoś poradzić jakiś trening, tak na 3-4 dni w tygodniu, na mase (siła mnie mało interesi bardziej mi chodzi o wygląd), od pasa w góre (na nogi już nie ćwicze. starczy mi). dodam jeszcze że mam na stanie 6kg Super Mass Gaina Hi-Teca i jeszcze będe kupował na dniach HMB, Amino Anabol PQ i Createston też wszystko Hi-teca. więc czy mógłby mi ktoś polecić, a najlepiej ułożyć odpowiedni trening? np słyszałem że na klate dobry jest trening niemiecki czy jakoś tak. no nie znam sie tak fachowo na tym. mógłby mi ktoś pomóc? PLIZ!
haba daba
Krzysztof Piekarz