Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 2612

...
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 71
czy ktos moze mi powiedziec cos wiecej na ten temat???? czytalem o tym cwiczeniu ale cos mi sie nie zgada bo jedni pisza "trening nie powinien przekroczyc 25 minut.... nie powinno sie robic przerw....." inni doradzaja przerwy 20-30 powiedzy seriami.. jak to jest

...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
co do tych co radzili mi uzyc wyszukiwarki to uzylem i wynik byl taki: https://www.sfd.pl/temat144665/  artykul z maja 2004 i by juz zamkniety wiec nie moglem zadawac tam pytan jest tam 368 stron na ktorych ludzie roznie pisza co do tych przerw
raskus ktory ten temat przedstawil sam roznie o tym pisze wiec zakladajac ten temat kierowalem sie checia pozyskania informacji a nie powielania tematow niektorzy widac wyraznie zostali tym dotknieci.....
...
Szacuny 7 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 490
Już ktoś kiedyś pisał jak to ma wygądać z tymi przerwami, dlatego polecam wyszukiwarke :)
Ja osobiscie pomiedzy cwiczeniami nie robie przerw, a pomiedzy seriami to robie około minute, bo tak gdzies wyczytałem i musze powiedzieć, że ćwiczonko daje duże efekty :)