SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

planuje cykolna...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2162

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 165
witam!
nie długo kończę cykl na schocku i stormie, robię 6-7 tygodni przerwy i mam zamiar użyć tego:
2x XP2, HMB, Tauryna, ZMA, Fenuplast, Thermal Pro, białko (wiadomo, podstawa), gainer, tribulus (hi tec).
zastanawiam się nad dołożeniem do tego jeszcze jednej kreatyny ( tu pytanie do znawców tematu - jakiej?).
czy coś jeszcze by mi się tutaj przydało? (witaminy, oilfish i artrox to już też mam ;) )
mój cel: do końca kwietnia/połowy maja - masa, ale pod kontrolą... żebym później za dużo na spalacze nie musiał wydawać, stąd thermal...
dietę raczej mam opracowaną...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12622
przemo jak ci nasze rady na treningach nie wystarcaja to ja juz nie wiem ..:)
jestes byk jakich niewiele a ciagle ci mało i czekaj bo 50 cm juz nie długo stanie sie faktem :D

członek.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
cykl wyglada smakowicie - nie ma sensu nic dokladac poza przylozeniem sie do diety

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
carbo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 165
carbo?
ale gdzie je zapodać? po, czy w czasie treningu?
generalnie mój dzień treningowy wygląda tak:
wstaje 7:00, czasem wcześniej na 9:00 na siłownię... a wmiędzyczasie sniadanie + suplementy, zaraz po treningu gainer, następnie do końca dnia pozostałe suplementy hmb, druga porcja kreatyny... tak zamierzam i tym razem.
ćwiczę 4 dni w tyg:
pon - klatka, triceps
wt - nogi, brzuch
czw - plecy, przedramię
pt - barki, biceps
co myślicie?
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
carbo zbedne chyba ze tylko porcja po treningu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
jak zbedne ? czemu tak uwazasz ?

jak chce max cykl to carbo bedzie potrzebne

po treningu x-pand a pozniej carbo z bialkiem...
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
dlatego ze poza braniem carbo po treningu w celu uzupelnienia nie widze sensu przy tych produktach maja one transportery i nie wplynie to w zaden sposob chyba ze potrzebuje kalorii z wegli ale to jest juz uzaleznione od diety
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52689
pauleq - po treningu starczy gainer

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
ja tam trzymam sie moje zdania

pozdro
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
po treningu x-pand a pozniej carbo z bialkiem...


to juz lepiej bedzie carbo z Xp bezposrednio po treningu i do 20-40 minut posilek ewentualnie gainer
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6469 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39130
i tak nie zobaczy roznicy znaczacej miedzy moja opcja a Twoja
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka jest najlepsza kreatyna???

Następny temat

Aminokwasy

Shoty
Polecane artykuły