witam!
nie długo kończę cykl na schocku i stormie, robię 6-7 tygodni przerwy i mam zamiar użyć tego:
2x XP2, HMB, Tauryna, ZMA, Fenuplast, Thermal Pro, białko (wiadomo, podstawa), gainer, tribulus (hi tec).
zastanawiam się nad dołożeniem do tego jeszcze jednej kreatyny ( tu pytanie do znawców tematu - jakiej?).
czy coś jeszcze by mi się tutaj przydało? (witaminy, oilfish i artrox to już też mam ;) )
mój cel: do końca kwietnia/połowy maja - masa, ale pod kontrolą... żebym później za dużo na spalacze nie musiał wydawać, stąd thermal...
dietę raczej mam opracowaną...
nie długo kończę cykl na schocku i stormie, robię 6-7 tygodni przerwy i mam zamiar użyć tego:
2x XP2, HMB, Tauryna, ZMA, Fenuplast, Thermal Pro, białko (wiadomo, podstawa), gainer, tribulus (hi tec).
zastanawiam się nad dołożeniem do tego jeszcze jednej kreatyny ( tu pytanie do znawców tematu - jakiej?).
czy coś jeszcze by mi się tutaj przydało? (witaminy, oilfish i artrox to już też mam ;) )
mój cel: do końca kwietnia/połowy maja - masa, ale pod kontrolą... żebym później za dużo na spalacze nie musiał wydawać, stąd thermal...
dietę raczej mam opracowaną...
Krzysztof Piekarz

