Legenda kulturystyki Arnold Schwarzenegger (75 lat) przejdzie do historii jako jeden z najlepszych zawodników wszech czasów. Kiedy słyszymy jego nazwisko, od razu kojarzy nam się z kulturystyką i aktorstwem. Był tak naprawdę jednym z pierwszych, którzy stali się supergwiazdą dzięki gwiezdnej sylwetce. W niedawnym wywiadzie dla The Hollywood Reporter Schwarzenegger podzielił się swoimi przemyśleniami na temat zmian, jakie zachodzą w jego sylwetce z biegiem lat oraz odnośnie „planów życia wiecznego”.

Wyjaśnił, że jakiś czas temu dotarło do niego, że nie jest już młody i trudno było zaakceptować mu swoje ciało, biorąc pod uwagę to, że jest byłym kulturystą. 

Zapytany, co lubi w swoim 75-letnim ciele, odpowiedział: Nic!

„Całe życie patrzę w lustro i widzę najlepiej zbudowanego mężczyznę i nagle zobaczyłem kupę gó**a. To jest straszne! Masz te zmarszczki pod oczami. Masz zmarszczki pod klatką piersiową. Wystający brzuch. Skąd to się ku**a wzięło? To nie jest przyjemne. Ale ty musisz sobie z tym poradzić”.

Schwarzenegger ujawnił, że wciąż regularnie trenuje i lubi być w kontakcie z ludźmi. Chce być silny i nie planuje przestać ćwiczyć w najbliższym czasie.

„Nadal codziennie ćwiczę, codziennie jeżdżę na rowerze i kręcę filmy – show-biznes to kolejna część mojego życia. W życiu dodaję, nigdy nie odejmuję. Nie potrzebuję pieniędzy. Dostaję pieniądze, bo trzeba mieć określoną wartość, a agenci negocjują. Ale świetnie się przy tym bawię. Kocham wszystko, co robię. Nie planuję przejścia na emeryturę. Nadal jestem po tej stronie trawy, więc jestem szczęśliwy. Moim planem jest żyć wiecznie — i tak, jak dotąd, tak dobrze!”

Schwarzenegger to postać kultowa, która co jakiś czas dzieli się wskazówkami i poradami ze swoimi fanami. Być może wiecznie żyć nie będzie, ale mamy nadzieję, że jego egzystencja potrwa jak najdłużej.

 

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-features/arnold-schwarzenegger-interview-netflix-fubar-terminator-conan-1235491977/

Komentarze (4)
rarytas1

Zostało mu z 5 lat a to nie wieczność

0
M-ka

Ciało dało mu światową sławę i pieniądze, bogate życie - a on go nie lubi, bo zgodnie z naturalną koleją rzeczy się postarzało i trochę zbrzydło. A służyć powinno w nieskończoność :D ...
To pokazuje, jacy roszczeniowi i niewdzięczni są ludzie nawet nadprzeciętnie obdarowani przez los.

3
lordknaga

jemu juz kilkanascie lat temu, cos sie pod beretem przestawilo, a odkad byl gubernatorem to juz w ogole obrosl w piorka i to co on pierdzi w socjal mediach to w wiekszosci przypadkow, glowa boli od czytania... jest pro eko, zarcie trawy, jazda bez spalinowa na rowerze, zdrowe prowadzenie sie - a sam kopci drogie cygara i jezdzi hummerem ktory pali z 20 litrow na 100 xD juz nie wspominajac o jego kolekcji aut czy to jak pomaga ubogim a niedaleko jego domu w LA sa obozy bezdomnych, ktorzy pala ogniska na ulicach, jego wycenili na chyba 400+ milionow dolarow a podobno zlotowa jakich malo :-D

1
M-ka

Czemu mnie to nie dziwi :D.

0