Siema wszystkim
miałem sie pokazać dopiero na wiosnę ale jakoś tak wyszło że sąsiad przy okazji pstryknął dziś parę fotek więc postanowiłem je zamieścić. Także proszę o opinię. Od 3 miechów na sucho żadnych supli ani odżywek tylko to co w spożywczaku oferują
. Do zobaczenia za jakieś może 2 miesiące, wtedy może bedę miał mniej czasu na treningi ale będzie kasa, to od czasu do czasu sie zje jakąś kreatynkę i gainera. P.S. staż 2,5 roku na siłowni, wcześniej trochę machałem w pokoju gryfem i paroma obciążnikami
Pozdrawiam i czekam na komentarze. Siemano
Krzysztof Piekarz
a co do formy to po 1.5 roku to slabiutko w szczegolnosci klatka i brzuch