Hej mam pytanie co do HIITa.
Szukalem juz na forum ale zbytnio nie znalazlem informacji na ten temat. Chodzi mi o tetno jakie powinno sie miec przy cwiczeniach HIIT. W jednym poscie Tyka napisal ze on ma puls podczas calego HIIT ok 75%. Ja bym chcial wiedziec ile mam miec (tak na oko) podczas sprintu bo jak dla mnie mam z leksza
za duzo bo dzisiaj sobie mierzylem i bylo to ok 220 :) Wiec wydaje mi sie ze z leksza za szybko jezdze. Aha HIIT robie na rowerku stacjonarnym.
Jeszcze jedno czy zaraz po hiicie powinno sie zjesc jakies weglowowany??
Dzieki :)
Moze jeszcze dodam ze w moim cyklu jest 7 sprintow po 25s i 35s truchtu.
Zmieniony przez - markowiec w dniu 2006-02-26 15:16:03
Szukalem juz na forum ale zbytnio nie znalazlem informacji na ten temat. Chodzi mi o tetno jakie powinno sie miec przy cwiczeniach HIIT. W jednym poscie Tyka napisal ze on ma puls podczas calego HIIT ok 75%. Ja bym chcial wiedziec ile mam miec (tak na oko) podczas sprintu bo jak dla mnie mam z leksza
za duzo bo dzisiaj sobie mierzylem i bylo to ok 220 :) Wiec wydaje mi sie ze z leksza za szybko jezdze. Aha HIIT robie na rowerku stacjonarnym.
Jeszcze jedno czy zaraz po hiicie powinno sie zjesc jakies weglowowany??
Dzieki :)
Moze jeszcze dodam ze w moim cyklu jest 7 sprintow po 25s i 35s truchtu.
Zmieniony przez - markowiec w dniu 2006-02-26 15:16:03
Krzysztof Piekarz