a mam jeszcze pytanko do cieibe charon odkąd jestem na tej diecie z "www.dobradieta.pl" mam temperature ciala 37C
rowniotke a zle sie nie czuje termogenikow tez nie lykam czy to zwiazanie ze zmiana sposobu zywienia ?
Ilość wyświetleń tematu: 5730
a mam jeszcze pytanko do cieibe charon odkąd jestem na tej diecie z "www.dobradieta.pl" mam temperature ciala 37C
rowniotke a zle sie nie czuje termogenikow tez nie lykam czy to zwiazanie ze zmiana sposobu zywienia ?
Beatus, qui prodest, quibus potest
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły