SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

olej MTC

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23755
a mam jeszcze pytanko do cieibe charon odkąd jestem na tej diecie z "www.dobradieta.pl" mam temperature ciala 37C rowniotke a zle sie nie czuje termogenikow tez nie lykam czy to zwiazanie ze zmiana sposobu zywienia ?
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Może zwiększyłeś podaż białka? Na diecie niskowęglowodanowej powinna prędzej spaść niż wzrosnąć, bo to węglowodany stymulują tarczycę. Wysoka temperatura jest zazwyczaj spowodowana większym Termicznym efektem jedzenia i wysokim poziomem hormonów tarczycy, spowodowanych szybkim metabolizmem i wysoką wrażliwością insulinową. Ja mam średnio 37.1, czasami dochodzi do 37.3.

Acha, nie jestem zwolennikiem diety Kwacha - jakieś magiczne proporcje makroskładników, itp.

Zmieniony przez - Charon w dniu 2006-02-25 17:56:35

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23755
no bialka raczej nie zwiekszylem tylko zmienilem rodzaj

a ja diety kwacha nie mam mniej wiencej jem tak

sniadanie
jajecznica 6jaj ,pomidor , na smalcu
2sniadanie
makrela ,brukselki
obiad
cyc z kurczaka, oliwa z oliwek, ogurki kioszne
posilek 4
twarog oliwa z oliwek otręby
podwieczorek
tunczyk ,oliwa , otręby
kolacja twarog oliwa otręby
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
Dalbym zamiast tych otrebow normalne wegle albo wiecej warzyw

misiek

...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
Jaki cel diety?

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23755
a cel to wsumie lekka redukcja

ale nie piszemy o diecie bo blee nic zmieniac mi sie nie chce to mi odpowiada

Zmieniony przez - eczek w dniu 2006-02-25 18:45:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
witam
jaki olej jest najbardziej bogaty w MTC?

pzdr
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52544
olej MCT

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja pierwsza dieta - proszę o pomoc

Następny temat

Dieta

electro
Polecane artykuły