SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ile odczekac po cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1920

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 197
Mam pytanko-> a mianowicie ile trzeba odczekac pomiedzy cyklem jabłczanu zeby wziasc mono?? Mozna odrazu po zakonczeniu brania jabłczanu?? Sa to dwa inne suplementy ,wiec chyba nie trzeba robic przerwy i mozna jeden za drugim- tak mam to rozumiec??Prosilbym o prezyzyjną odpowiedz jeśli sie myle.
Pozdrwaiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 3983 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 25216
brałem mono olimpu czy moge od razu wziąć mono vitalmaxa?



a tak na serio

jedno i drugie to kreatyna wiec przerwy standardowo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
Mylisz sie MONO i JABLCZAN to sa kreatyny wiec jesli nie polaczyles ich w cyklu to robisz przerwe dlugosci trwania cyklu!tzn lykales jablaczan 6 tygodni to robisz 6 tygodni przerwy!nie rozumiem czemu chcesz Mono po jablku zarzucac??nie lepiej juz CP lub NITROII kupic??
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 197
No wlasnie cp koncze brac....Czemu nie cos lepszego niz mono??nie mam kasy a pozatym nie bralem mono juz z 3 miesiace.
...
Napisał(a)
ojdan Moderator
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5026 Wiek 8 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30480
Jak nie masz kasy to odczekaj , pozbieraj jej troche i wtedy cos sobie kupisz. Jak teraz szamiesz jedna puche cp duza to kup sobie mala i podciagnij cykl.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
jw dokup male cp i jazda dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 197
Dzieki.No dokupie male ...i jeszcze pytanko czy mogłbym mono dołączyc i zjesc jeszcze w tym cyklu??Jem jabłczan ok 5 tygodni
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 197
Podbijam temat, bo nie chce zeby zaginał-czekam na odp
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1642 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16357
moglbys ale ja nie widze sensu pakowac mono od polowy cyklu przez okres np 2-3tyg.

"Dzisiaj jestem mały, jutro będe duży"
Najlepsze wg was stacki kreatynowe - ankieta http://www.sfd.pl/temat245224_strona1/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl masowy:)

Następny temat

AMINOKWASY- informacje !!!

electro
Polecane artykuły