AC MILAN

Ilość wyświetleń tematu: 73937

...
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
W meczu 24. kolejki Serie A Ac Milan rozgromił beniaminka z Treviso aż 5-0. Milan rozegrał naprawde dobre spotkanie, ale nie łudźmy się Treviso to słaba drużyna. Gdyby "Rossonieri" z nimi nie wygrali to byłaby wielka wtopa.
Bramki dla Milan'u strzelali:
Kaka
Shevchenko
Gilardino
Shevchenko
Juventus zremisował niespodziewani z Parmą 1-1. Jedynego gola dla Juve zdobył Zlatan Ibrahimović.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
W końcu milan sie przelamal a ten remis juve to tylko wypadek przy pracy .

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !

pozdro ;)

...
Zobaczymy jak Juve zagra w kolejnym meczu, bo jak znowu zremisuje to już chyba szkoda mówić o wypadku przy pracy.
Narazie są bezpieczni...

...
Milan 4-1 Reggina

We wczorajszym meczu Serie A AC mIlan wygrał z Regginą 4-1.
Odziwo pierwszą bramkę w meczu zdobyła Reggina. Piłkę w siatce umieścił Paredes. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, ale mimo to "Rossoneri" zdobyli dwie bramki. Gole w pierwszej odsłonie zdobyli Inzaghi i Gilardino.
Drugą połowę zdominował Milan. Po bardz odbrym meczu Milan zdobył trzy punkty i wygrał ten mecz 4-1. Dwie bramki w drugiej połowie zdobył Inzaghi.

...
Milan wygrywa z Cagliari 1-0.

Milan pokonał na San Siro 1-0 drużynę Cagliari. Dzięki temu zwyciestwu Rossoneri mają tylko 10 pkt straty do prowadzącego Juventus'u, który zaskakująco zremisował z Messiną.
Jedyną bramke w meczu zdobył w 23. minucie spotkania Albert Gilardino.

Dzisiaj Bayern Monachium - AC Milan.

Zmieniony przez - KafarXXL w dniu 2006-02-21 14:03:39

...
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
stawiam na zwyciestwo Bayernu...jednak nie przewiduje duzo bramek, choc pasuje mi wynik 2-1

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
A ja mam nadzieje ze wygra Milan bo nie lubie Bayernu

[*] Kazimierz Górski [*]

...
z obecną forma Milan'u, cichym faworytem jest Bayern.
Zgodze sie z Piotrkiem, w tym meczu nie padnie dużo goli.

...
LIGA MISTRZÓW : Bayern Monachium 1-1 AC Milan. Bramkę dla Milan'u zdobył w 57 minucie spotkania z karnego Andrij Shevchenko, a gola dla Bayern'u zdobył w 23 minucie Michael Ballack.