SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

******** CHOROBA *********

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 395 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2862
co z suplementacja jezeli jest sie chorym, nie trenuje tylko lezy w lozku?? qrcze koncze cykl kreatynowy (XPe+NITtroII) zaczynaly sie fajne efekty a tu pikus-rozchorowalem sie!!!! co robic?? co z reszta supli?? banal?? ale prosze o pomoc :)

"...siłe by zbudowac niebo mozna znaleść w piekle..."52

GRALU => http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_:__-t186612.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
skoro kończysz cykl to czym się przejmujesz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7560
to cykl masowy ? gdzieś o tym było ...
kretkę oczywiście możesz podtrzymywać na poziomie minimalnym
opuść węgle białko trzymaj
.. i tak zleci jeśli masz gorączkę i leżysz
ale spoko odrobisz

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 14357
Bez paniki nawet mozesz odstawic na kilka dni krete ale jak konczysz juz to nie ma sensu. Staraj sie trzymac diete i bedzie ok

misiek

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27778
dokładnie j.w.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24768
No ja teraz jestem ostro chory i wszystko poszlo w odstawke.

Ale jesli to koniec cyklu to niemasz co pekac.
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
Tez niestety mi sie to przytrafilo rozchorowac sie w trakcie cyklu(tydzien przerwy) ja biore jedna porcje kratki kazdego dnia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 395 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2862
qrwa ****** szlak mnie trafi... SIedze w domu i gnije... TAKA MALA DYGRESJA

"...siłe by zbudowac niebo mozna znaleść w piekle..."52

GRALU => http://www.insomnia.pl/moje_zdjatka_:__-t186612.html 

...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
A ja dzisiaj w koncu na trening
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66285
Trzymaj diete w miare mozliwosci, pomocny w razie braku apetytu bedzie gainer.

Coz wiecej poradzic ... kuruj sie i wracaj do treningow

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPLUMENTY NA MASE I SILE PROSZE O POMOC

Następny temat

MEGABOL GAINER 737

electro
Polecane artykuły