Szacuny
3
Napisanych postów
395
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2862
co z suplementacja jezeli jest sie chorym, nie trenuje tylko lezy w lozku?? qrcze koncze cykl kreatynowy (XPe+NITtroII) zaczynaly sie fajne efekty a tu pikus-rozchorowalem sie!!!! co robic?? co z reszta supli?? banal?? ale prosze o pomoc :)
"...siłe by zbudowac niebo mozna znaleść w piekle..."52
Szacuny
4
Napisanych postów
483
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
7560
to cykl masowy ? gdzieś o tym było ...
kretkę oczywiście możesz podtrzymywać na poziomie minimalnym
opuść węgle białko trzymaj
.. i tak zleci jeśli masz gorączkę i leżysz
ale spoko odrobisz