Witam !
Mnie juz od dość dawna nurtuje pytanie co do ilości spożywania jajek. W szkole uczono mnie ze jak facet zje w ciagu tygodnia wiecej niz 4 to już jest źle i że mogą zancząco wzrosnąć jego problemy z potencją. Natomiast dla wielu z nas dzienna dawka jajek to 4 - już nie mówiąć o wysokotłuszczowcach którzy zjadają ich dziennie ze 10 (Pozdrowienia SONBATY
Czy może ktoś zna logiczne albo naukowe wytłumaczenie co do ilości dziennego konsumowania jajek oraz konsekwencji jakie mogą towarzyszyć spożyciu ich w dużych ilościach ?
ERRARE HUMANUM EST
Mnie juz od dość dawna nurtuje pytanie co do ilości spożywania jajek. W szkole uczono mnie ze jak facet zje w ciagu tygodnia wiecej niz 4 to już jest źle i że mogą zancząco wzrosnąć jego problemy z potencją. Natomiast dla wielu z nas dzienna dawka jajek to 4 - już nie mówiąć o wysokotłuszczowcach którzy zjadają ich dziennie ze 10 (Pozdrowienia SONBATY
Czy może ktoś zna logiczne albo naukowe wytłumaczenie co do ilości dziennego konsumowania jajek oraz konsekwencji jakie mogą towarzyszyć spożyciu ich w dużych ilościach ?
ERRARE HUMANUM EST
Krzysztof Piekarz