Od 4 tygodni zażywam:nitrobolon(trec)+massXXL(trec)+dibencozide magnum(megabol)+testosterol 250)megabol). OD około 2 tygodni na twarzy wyskakują mi krosty, i jest ich coraz więcej!!! Który z w.w. środków może być tego przyczyną? Z góry dziekuje za odpowiedzi!
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Teoretycznie kazdy.
Jesli nie tolerujesz jakiegos skladnika z danych supli, organizm reaguje odpowiednio np. przez bóle brzucha, krosty itp..
Kup Zincas Forte i jedz po 1 tab dziennie i kontroluj ilosc białka w diecie - od jego nadmiaru czesto sa syfy.
Jesli nie tolerujesz jakiegos skladnika z danych supli, organizm reaguje odpowiednio np. przez bóle brzucha, krosty itp..
Kup Zincas Forte i jedz po 1 tab dziennie i kontroluj ilosc białka w diecie - od jego nadmiaru czesto sa syfy.
Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.
...
W kazdej aptece
Kosztuje jakieś grosze
Kosztuje jakieś grosze
życie masz do ostatnich chwil więc walcz do ostatniej kropli krwi
...
ale problem...pójdź do dermatologa i po problemie;
Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.
...
Na Allegro pisało że testosterol to legalne sterydy...więc chyba wszystko jasne:D,a tak na serio to może być wina np.słodzika zawartego w Masie XXL,sam tak miałem,pierwszy raz go bierzesz(Masa XXL-a)?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
SERWATKA ROLMLECZ NIEBRAC TEGO !!!!
Następny temat
Krzysztof Piekarz
