SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ktore opakowanie xp jest oryginalne?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14663
2 sa dobre karwafa

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 39 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 37444
nie bulwersuj sie

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1485
boss_1 ma racje ten z czarna nakretka jest zwykly a z czerwona to energized.

..::jestem bardzo wylewny..bo mnie boli..nie?::..;]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3713
Oba sa Energized. Na stronie producenta na bank jest ten pierwszy z czarna nakretka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1063 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13246
http://www.dymatize.pl/kreatyny.html
Takiej z czerwona niema, ale możę dla różnych krajów różne nakrętki

-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 8805
cos mi sie kojarzy ze mialem z czerwona nakretka ale mialem xp i xpe musialbym zejsc do piwnicy i zobaczyc pudelka

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1781 Napisanych postów 6182 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 64162
http://shop.dymatize.de/store/acquista.asp?full=si#

Tez z czerwona nie znalazlem!tu XP i XPe macie nadole.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

animal stach + kreatyna ???

Następny temat

KREATOLDA :]]]]

electro
Polecane artykuły