No wiec mam 15 lat, na silowni juz troche cwiczylem, bylo to takie chodzenie od niechcenia. Waze 54kg i wzrost 172cm. Teraz naprawde wkrecila mi sie silownia, mam straszna motywacje do jedzenia /robienia masy :)/ chce cwiczyc i rosnac. W domu mam kreatyne i gainer MASS XXL. Jak narazie na silownie niemoge chodzic z roznych przyczyn (bede za granica i jedyne co moge tam robic to jesc bo na silownie niema czasu) i cwiczyc bede od marca. Chcialem zapytac o ta kreatyne wiem ze wiele osob odradza ja w tym wieku, no ale.. chcialbym zapytac czy zaczac ja jesc odrazu jak zaczne cwiczyc czy odczekac np. do okresu cieplego /maja-czerwca/ i wtedy ja zarzucic? Gainer zarzuce odrazu bo to bedzie uzupelniac mi oczywiscie diete. Bardzo prosze o ta odpowiedz i byc moze jakies male uwagi i porady. Dziekuje
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
zaczekaj kilka miesięcy 5-6 przynajmiej...a i jak nie cwiczysz to tak duzo nie jedź bo nabierzesz masy nie takiej jak byś chciał będziesz jeszcze rósł wiec staraj sie osiowo kręgosłupa nie obciążać...
DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/
...
A latem nie bedziesz pil alkoholu?? Bo jesli nie to ja bym na lato dal kretke
ale w wakacje regularne cwiczenia nie wychodza za bardzo wiec moze na wrzesien dasz se kretke a gainer teraz bo to uzupelnienie diety
do kretki dokup carbo nie jest drogie
A jak teraz cwiczysz po przerwie to i tak bedizesz rosnal na samej diecie bez kretki dobrze
w okresie stagnacji kretka jak najbardziej sie przyda
czyli po pol roku - a najlepiej roku
ale w wakacje regularne cwiczenia nie wychodza za bardzo wiec moze na wrzesien dasz se kretke a gainer teraz bo to uzupelnienie diety
do kretki dokup carbo nie jest drogie
A jak teraz cwiczysz po przerwie to i tak bedizesz rosnal na samej diecie bez kretki dobrze
w okresie stagnacji kretka jak najbardziej sie przyda
czyli po pol roku - a najlepiej rokuCzy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
malo kto dziekuje