SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ból kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2511
nie wiem jak to opisać dokładnie, ale boli mnie lewe kolano, ból nie jest wyczuwalny przy normalnej grze i treningu koszykówki, ale opisze gdzie i jak boli:

Jak siedze pomiędzy łydką a udami mam 90 stopni zaczynam powoli wstawać i mniej więcej gdy tam tworzy się kąt 135 stopni czuje silny ból po lewej stronie prawego kolana, takie dziwne ukłucie. Wiem, ze o kolana należy dbać dlatego chciałbym spytać co to może być. Od wewnętrzenej strony nogi przy takiej lekko wystającej kości.

:)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3510
po wewnetrznej stronie moze byc z powodu nierozciagniecia przywpdzicieli i miesni gesiej stopki, zrob kilka rozciagan w bok konczyna przytrzymaj z 30 sekund, powtorz z 10 razy powinno byc lepiej

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Ile Ty Masz lat ?
Co trenujesz i w jaki sposób ... ?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2511
właśnie dzisiaj skończyłem trenuje kosza w klubie treningi 4 razy w tygodniu + mecz

:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
cóż najlepiej do lekarza bo by cie trzeba było zbadac i podotykać

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1218
Hmmm Mam ten sam problem, tez lewe kolano po wewnętrznej stronie, Ja trenuje nożną i przytrafiło mi sie to hali moze dlatego ze twarde podłoze tez boli przy prostowaniu. Jedyne co innego to chyba to ze jak prostuje to czasami strzeli [tak jak to strzlają stawy] ale czasami jak zegne to wyprostować nie da wiec wtedy musze tak jakby nastawić sobie kolano i wszystko gra. Tez myślałem nad tym zeby isć do lekarza ale samo mija. Mam 18 lat.

czas to pieniądz, pieniądz to piwo,więc pijmy te piwo bo czas ucieka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4477
W tym wieku sugerowałbym martwicę jałową kości jeśli nie jest to spowodowane kontuzją.

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2511
ale tak jak pisał to poprzednik przestaje boleć? bo mnie np. teraz przestało boleć, ale wiem, że wróci czy ta martwica jest groźna ewentualnie jak się leczy i jak długo trwa przerwa?

:)

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
e tam od razu martwicę

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4477
Jeśli urzytkownik ma 15lat to dlaczego nie martwica JAŁOWA kości? To dojść popularna choroba w tym wieku. Tymbardziej jeśli jest aktywny sportowo. Jeśli chodzi o to czy to jest długotrwała, to zależy od stopnia zaawansowania choroby, sądzę, że jeśli Cię mocno boli to przynajmniej 7-8miesięcy przerwy. Mogę się oczywiście mylić co do typu choroby więc się niezałamuj:) Najlepiej idź jak najszybciej do lekarza.

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18712
znasz jedną chorobą i od razu ją podajesz ... nei wiedząc przebiegu dolegliwości , objawów itp i wyskakujesz od razu ze słowem MARTWICA
tak sie nei robi - takie rzeczy to już lekarz moze w badaniu stwierdzić

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2511
tylko, że ja mam 17 lat :) akurat ide przedłużyć kartę zdrowia sportowca, to porozmawiam z lekarzem, a i wizyta u rodzinnego mnie czeka, bo jestem po zapaleniu płuc :/ nie ma to jak pech

:)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Spięte" mięśnie kręgosłupa w odcinku szyjnym

Następny temat

NERWICA czy co?

electro
Polecane artykuły