SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ból kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 32061

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4477
Staram się pomóć. Wsumie na 90% postów w tym dziale moglibyśmy odpowiadać "Idź do lekarza, my Ci nie pomożemy tak dokładnie jak on." i koniec. Podałem tą chorobę ponieważ dużo osób w wieku 14,15lat(niezauważyłem że użytkownik ma 17lat, po nicku się domyśliłem). Domyślam się że to może być dosłownie wszystko, podałem jedną z popularniejszych propozycji.

Wszystko o tym, jak urosnąć ---> http://www.sfd.pl/temat218221/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
A jeżeli miałem już prawe kolano w wieku 12-13 lat.
A teraz myśle ze zaczyna sie drugie..
Myślicie że będe musiał czekać rok aby by mnie po prostu nie bolało?
Jeżeli 1 trwało ok.1 roku bez przerw w grze..

Ps.Gram w piłke nożną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Mam 18 lat i również mam problem z prawym kolanem.Ból występuje po zewnętrznej stronie w czasie gdy siadam i gdy wstaję z pozycji siedzącej.Ostatnio kolano zaczyna mnie też boleć gdy długo siedzę albo gdy mam założoną nogę na nogę.Ból pojawił się około tygodnia temu niespodziewanie,zaraz po obudzeniu.Stosuję różne maści rozgrzewające i dla sportowców,ale efektów nie ma,a ból tylko się zwiększa.Dodam jeszcze,że nie trenuję żadnego sportu,bardzo rzadko udzielam się fizycznie i w ostatnim czasie ani się w to kolano nie uderzyłam,ani nie przewróciłam.
Proszę o jakąś pomoc i diagnozę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Nie no pogratulowac diagnozy z martwica jałowa kosci:D:D Zwykłe zablokowanie w stawie piszczelowo-strzalkowym z pewnoscia nic wiecej, Staw jest przyblokowany i dlatego kosci sie nie ruszaja odpowiednio pomiedzy soba. A taka diagnoza jak twoja mogla by doprowadzic kogos do zawalu :D:D

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
odpowie mi ktos na moj post?!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
No odpowiedz jest powyzej, problem prawdopodobnie ze stawem piszczelowo-strzalkowym blizszym. Na 100 % Ci nie powiem bo Twojego kolana nie widzialem, trzeba by go bylo palpacyjnie zbadac: zakres ruchomoci, sile miesniowa, opor koncowy i kilka testow dla wiezadeł krzyzowych, łąkotek itp

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
do jakiego lekarza mam w zwiazku z tym isc?do ortopedy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Nie do lekarza tylko do gabinetu rehabilitacji. Na pewno w Twoim miescie takie istnieja

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6
ja mam bardzo podobny problem, tez sie 2 dni temu rano obudzilem z bolem kolana przy zginaniu,siadaniua,wstawaniu,w sumie to przy prawie kazdym napieciu mięśni... a tak samo,nigdzie sie nie uderzylem;/
jedyne co,to moze w pracy jak podnoscilem troche wiekszy ciężar to teraz wyszlo to przeciązenie i mnie boli, wygląda to jakby coś z łekotka było...
ps.wspominales o tym Piotr, ale jakieś konretne schorzenia? co by to mogla byc?
Kazdy pisze do lekarza, ale trzeba isc do rodzinnego,ten szklem dupe utrze, potem moze da skierowanie do ortopedy,ten na badania dopiero... takze sporo czasu to potrwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
No wiec polecam gabinety rehabilitacji we ktorych sie stosuje terapie manualna, przez forum ciezko mi na 100% okreslic schorzenie, kolano musialbym zbadac porobic kilka testow ruchowych itp

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Spięte" mięśnie kręgosłupa w odcinku szyjnym

Następny temat

NERWICA czy co?

WHEY premium