SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolana po dziwnym upadku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1370
Witam!

Otoz mam pewien problem z kolanem. Podczas meczu siatkowki odbieralem pilke i pochylilem sie w lewa strone po czym konrolowanie upadlem na parkiet. Lecz noga wygiela mi sie w kolanie jakos dziwnie na zewnatrz i gdy probowalem wstac napotkalem na silny opor i bol. Przy podnoszeniu sie kolano chrupnelo i jakos dokonczylem mecz. Ale po przyjsciu do domu i po 48h od meczu nadal odczuwam bol i nie moge do konca zgiac nogi poniewaz odczuwam bol. Boli mnie z prawiej strony kolana na wyskosci rzepki. Mozecie powiedziec co mnie boli bo wqogole nie mam pojecia a do lekarza bede mogl sie udac dopiero w poniedzialek.

Czytalem juz troche tematow z podobnymi bolami ale jednak mysle ze to nie to samo

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Więzadło boczne może być naciągnięte lub krzyżowe lekko.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
różnie bywa po bocznej stronie kolana są różne części kolana może to być więzadło boczne strzałkowe, może być łękotka boczna, ale może to być równie dobrze ból ze strony np naciągniętej torebki stawowej ból może wynikać z zbicia możliwości jest jak widzisz my twojego kolana nie widzimy, a szczegółów też za dużo nie ma jeśli chodzi o umiejscowienie

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bol u dołu jader

Następny temat

Kolano, problem, prosze o rady...

WHEY premium