SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bół kolana- co robic?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
Witam.

Mam pewne problemy z kolanem, charakterystyka: podczas długotrwałego siedzenia przy komputerze narasta tak jakby cisnbieniew kolanie jakby mial zaraz peknac, i czuc jakby pieczenieod sodka, kolejny objaw to sporadyczne strzykanie tak jakby sie kości nastawiały albo coś w podobnym stylu.Wszystkie te objawy sa sporadyczne i wystepuja tylko w lewym kolanie, nie to że mam to non stop.Czy przyczyna tych problemów może być nadwaga, słabe mięśnie stabilizujące czy coś innego??


PS.Do lekarza narazie nie moge jechac bo strajkuje a najblizszy niestrajkujacy jest o 150 km dalej


Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ile masz nadwagi? Jak długo i nieprzerwanie trwają posiedzenia przy komputerze? Przy chodzeniu/aktywności fizycznej ból również doskwiera? Uprawiasz jakiś sport? Pamiętasz jakikolwiek uraz mechaniczny?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8516
MAM 191 cm a waze kolo 100 zywego schabu.BJJ/Judo w wakacje kolarstwo i oczywiscie troche silowni ale nie przesadzam z ciezarem przysiady robie dopiero po dobrej rozgrzewce i tez nie boli. To zalezy od dnia czasami kompletnie nic nie boli a czasami tak jakby puchlo wydaje mi sie ze moze to byc jakies zapalenie stawu. W zw z uprawianymi sportami normalne sa roznego rodzaju upadki ale tak jak mowilem nie znajduje wiekszego zw przyczynowo skutkowego z bolami.Na rowerze np troche pieklo ale im wiecej jezdzilem to przestalo.Chodzenie po schodach i bieganie nie sprawia mi zadnych problemow.Nie wiem czy to mozliwe ze jest to zw z tym ze jestem bardzo slabo rozciagniety plus ta nadwaga i ostatnio brak aktywnosci; od czasu gdy przestalem cwiczyc regularnie bole sie pojawily wczesniej bardzo rzadko sie pojawialy przy regu;larnym treningu; moze byc przyczyna tego stanu rzeczy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LEKI NASENNE

Następny temat

Podejrzenie przepukliny

WHEY premium