więc tak mam 15 lat(za miesiąc 16:) , 187cm wzrostu, 64kg wagi, wyciskam 67,łapa 33cm. Mam kilka pytań:
1.jaki system treningu polecilibyścieście(bez treningu nóg bo mam kontuzje stopy)
2.zależy mi głównie na sile więc ile czasu zajmie przejście z 68 do setki
3.pytanie troche dziwne ale zadam mam tylko 68kg obciążenia więc ile razy musze to wycisnąć aby na 100% pociągnąć 80.(na waszych doświadczeniach możecie podać inne cięzary np: 70x10powtórzeń równało sie XXkg)
Dodam tylko że ćwicze w domu mam hantle ławeczke i nawet niezły wyciąg, ćwiczyłem tak jak miałem siłe ale teraz chce sie wziąść do roboty,
1.jaki system treningu polecilibyścieście(bez treningu nóg bo mam kontuzje stopy)
2.zależy mi głównie na sile więc ile czasu zajmie przejście z 68 do setki
3.pytanie troche dziwne ale zadam mam tylko 68kg obciążenia więc ile razy musze to wycisnąć aby na 100% pociągnąć 80.(na waszych doświadczeniach możecie podać inne cięzary np: 70x10powtórzeń równało sie XXkg)
Dodam tylko że ćwicze w domu mam hantle ławeczke i nawet niezły wyciąg, ćwiczyłem tak jak miałem siłe ale teraz chce sie wziąść do roboty,
Krzysztof Piekarz
uloz diete bo bez diety nie bedizesz mial z czego budowac miesni
i poczytaj atlas cwiczen