Zawsze chcialem zadac jedno pytanie , pewnie padalo wiele razy
jest skierowane tylko do zawodowych kulturystow tzn. takich ktorzy brali kiedykolwiek udzial w zawodach kulturystycznych na scenie.
Mianowicie : po co na zawodach kulturystycznych zawodnicy sie tak mażą tą farbą koloru machoniowego(zresztą jest w roznych odcieniach) , wlasciwie w jakim to jest celu?
To nieco dziwnie i nienaturalnie wygląda- takie pomazanie farbą . Czy to są jakies ogolnoswiatowe wytyczne , kiedy sie przyjąl ten zwyczaj malowania ciała? (tzn w ktorym roku?)
Czy tak postanowili Amerykanie czy na jakims zjezdzie postanowiono: od teraz na zawodach wszyscy muszą sie mazac machoniową farbą ?
jest skierowane tylko do zawodowych kulturystow tzn. takich ktorzy brali kiedykolwiek udzial w zawodach kulturystycznych na scenie.
Mianowicie : po co na zawodach kulturystycznych zawodnicy sie tak mażą tą farbą koloru machoniowego(zresztą jest w roznych odcieniach) , wlasciwie w jakim to jest celu?
To nieco dziwnie i nienaturalnie wygląda- takie pomazanie farbą . Czy to są jakies ogolnoswiatowe wytyczne , kiedy sie przyjąl ten zwyczaj malowania ciała? (tzn w ktorym roku?)
Czy tak postanowili Amerykanie czy na jakims zjezdzie postanowiono: od teraz na zawodach wszyscy muszą sie mazac machoniową farbą ?

Krzysztof Piekarz



