SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak poprawić wyniki siłowe - plan do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe nie ...

okay, postaram się wytłumaczyć : na pierwszym treningu 10 x 3 stosujesz taki ciężar który pozwala wykonac 10 serii po 3 powtórzenia i jedyny moment kiedy jesteś blisko upadku mięśniowego to ostatnia seria

ile taki ciężar wynosi ? z reguły jest to ciężar równy 80% twojego maksa, albo inaczej mówiąc równy twojemu 5-6 RM (maksymalnemu ciężarowi z którym mozesz wykonać 5-6 powtórzeń i ani jednego więcej)

to pierwszy trening

ale przecież do cholery ćwiczysz po to aby mieć WYNIKI więc do następnego treningu (w wyniku preningu pierwszego, dobrego odżywiania i regeneracji) twoja siła powinna wzrosnąć na tyle abyś MÓGŁ SPOKOJNIE z tym samym ciężarem wykonać zamiast 10 x 3 - 10 x 4 a tydzień później 10 x 5 ! Przecież pisałeś że chcesz zwiększyć siłę, więc dostałeś plan na jej zwiększenie a nie na przyrost odcisków na piętach

mam nadzieję że wszystko jest jasne teraz wszystkie ciężary podobieraj sobie odpowiednio wcześniej bo jak przyjdzie czas na trening serio to na eksperymenty będzie za późno
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
ok, juz wszystko wiem, ale przestrasyzles mnie troche tymi odciskami dzieki jeszcze raz za wszystko

doradca w AD

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
poza tym, tam nie są 3 serie po 10 powtórzeń ale 10 serii po 3 powtórzenia !

a w dniach innych 5 serii po 10 powtórzeń, żeby było jasne

nie ma nigdzie w tym programie 3 serii po 10 powtórzeń (we wszystkich programach jakie wrzucałem na SFD zawsze są Serie x Powtórzenia, nigdy odwrotnie)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
odcisków to powinieneś owszem, dostać na łapach od sztangi po tym programie, ale to efekt uboczny a nie zasadniczy mam nadzieję
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
najwazniejsze sa postepy i jak beda to moge miec i odciskow w cholere

doradca w AD

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zdziwiłbym się gdyby postępów nie było, przyłóż się jednak szczególnie dobrze do diety i regeneracji bo za trening ręczę że jest dobry i akurat na twój aktualny poziom
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
sorki ze znowu gnebie :P plan zaczne po feriach czyli juz coraz blizej. diete powoli zwiekszam kalorycznosc (glownie tluszczami, zwiekszylem ez ilosc ww po treningu) zmodyfikowalem HST i waga ruszyla, wiec dietka powoli coraz lepsza, ale mam pare pytan odnosnie planu.

tam gdzie jest 10x3 to rozumiem ze robic 5RM
a tam gdzie jest 3x10 ( wyciskanie np.) to robic jakim ciezarem ? 10RM ?

jeszcze jedno glupie pytanie, zastanawialem sie czy jak mam robic superserie z przerwa 60 sec. to robic pompki,podciaganie 60 secpompki.... czy pompki 60 sec podciaganie 60 sec.
pytanie to nasunelo mi sie po twoim nowym poscie z planem na sile i mase. ja dotychczas robilem ta pierwsza wersje, a w tym planei jaka ma byc? pozdro

doradca w AD

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tam gdzie jest 10x3 to rozumiem ze robic 5RM
a tam gdzie jest 3x10 ( wyciskanie np.) to robic jakim ciezarem ? 10RM ?


12RM

zastanawialem sie czy jak mam robic superserie z przerwa 60 sec. to robic pompki,podciaganie 60 secpompki.... czy pompki 60 sec podciaganie 60 sec.

dokładnie tak
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
dzieki,
czyli bede wykonywal cwiczenie przerwa cwiczenie2 przerwa

doradca w AD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13387
wczoraj byl pierwszy trening, drobne zakwasy po bokach klatki i na najszerszych.

nie ma byc z czego dumnym bo bylem wstanie wykonac te cwiczenia tylko z obciazeniem wlasnego ciala, ale powoli do przodu

doradca w AD

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HIIT

Następny temat

pytanie dla doświadczonych ludzi: Jak naturalnie podwyszyć hormon wzrostu !!!

Shoty
Polecane artykuły