siema ,przygode z silownią rozpoczołem 6 miesięcy temu i przez ten okres myśle że całkiem niezle mi idzie ,jak narazie wyciskam nie zadużo bo 78kg ale przy swojej wadze 61 kg i małym wzroście to myśle że i tak nie jest źle.Chciałem sie poradzić czy już warto zakupić sobie kreatyne bo odżywek np.bialkowych raczej nie potrzebuj ponieważ mam niezłą diete ,czy lepeiej jeszce poczekać by potem mieć jeszcze leprze wyniki na siłce . Prosiłbym także o napisanie jaką kto kreatynke brał i jaki miał przyrost masy oraz wzrost siły po jednym cyklu.
Z góry wielkie dzięki :D
Z góry wielkie dzięki :D
Krzysztof Piekarz