Tak więc zapisałem się na basen, mam zamiar chodzić po 45min dziennie. Jako że nie mogę uprawiać narazie sportów siłowych, a brzuszek i cycki urosły więc mam pytanie:
Jakie właściwości ma basen? Wiele osób mówi mi, że to dobry "środek" na spalanie tłuszczu własnie jeśli chodzi o brzuch (męska otyłość), czy klatkę piersiową. Sam nie wiem, bo pływając jakoś nie czuję mięsni brzucha czy też klatki, żeby pracowały, a zalezy mi na zrzuceniu tłuszczu.
Aktualnie pływam żabką 45min dziennie bez przerwy - mam szanse zrzucić brzuszek i całą resztę?
AA i jak możecie, to podajcie mi właściwości innych stylów pływania, co na jakie mięsnie itd.
pozdrawiam.
Jakie właściwości ma basen? Wiele osób mówi mi, że to dobry "środek" na spalanie tłuszczu własnie jeśli chodzi o brzuch (męska otyłość), czy klatkę piersiową. Sam nie wiem, bo pływając jakoś nie czuję mięsni brzucha czy też klatki, żeby pracowały, a zalezy mi na zrzuceniu tłuszczu.
Aktualnie pływam żabką 45min dziennie bez przerwy - mam szanse zrzucić brzuszek i całą resztę?
AA i jak możecie, to podajcie mi właściwości innych stylów pływania, co na jakie mięsnie itd.
pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz
) aczkolwiek niektorzy uwazaja, ze dlugie plywanie wplywa na gromadzenie tkanki tluszczowej jako naturalna ochrona organizmu przed oziebieniem. jednak jak napisal Tyka...najwazniejsza dieta 